Wpis z mikrobloga

#budujzwykopem #somfy
pytałem ostatnio, ale nie było odzewu. Pytał jakiś Mirek i był odzew ale post wykasował i zostało nic...
Bede chciał powalczyć z videdomofonem. Szykowałem sie pod somfy (v350) bo mam ich rolety i silnik bramy i fajnie by nawet było tym zarządzać z jednego miejsca, ale szukam alternatyw.
O co chodzi: chce wideomofon którym otworze brame i furtke, z tym że potrzebuje dwóch monitorów wewnętrznych . Schemat jak na obrazku czyli: od bramy/furtki idzie skrętka kat7 i prąd. Prąd do skrzynki a kat 7 bezpośrednio do monitora na dole który ma swoje zasilanie 230v. Od dolnego monitora idzie skrętka kat 6e która ma łączyć się z monitorem na piętrze. Ten monitor też ma swoje zasilanie.
Jak ktoś ma pomysły to chetnie wysłucham. Ewentualnych posiadamy v350 również bardzo chętnie!
Fudgehog - #budujzwykopem #somfy 
pytałem ostatnio, ale nie było odzewu. Pytał jakiś...

źródło: comment_16697546514pOsgKdr10pORRxrdc0rVk.jpg

Pobierz
  • 5
@Fudgehog: Jeżeli masz gdzie schować w domu normalny switch i z niego zasilić inne urządzenia, to możesz zrobić coś takiego. Ten dodatkowy switch Atte możesz schować w dziurze za monitorem

Na piętrze i na parterze, na przykład: Monitor Vidos M2010 - ma otwieranie furtki, bramy, podgląd z kamer które kiedyś wepniesz do systemu, itp
Przy furtce: Stacja bramowa Vidos S2401-N - montaż natynkowy (bo nie wiem jaki masz słupek i ile
Eustachygolipachy - @Fudgehog: Jeżeli masz gdzie schować w domu normalny switch i z n...

źródło: comment_1669756248K5Pb5TfSTbpQ84vEvvt4Gv.jpg

Pobierz