Wpis z mikrobloga

Do mojej aktualnej bazy perfum brakuje mi Elie Saab Essence No. 3 Ambre. Powiedzmy że wtedy moje perfumowe potrzeby na kolejne kilka miesięcy zostaną zaspokojone ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak będzie, na bank... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sęk w tym, że wszystkie pozostałe pozycje jakie posiadam udało mi się wykosić w strefach bez cła / na wyspach EU bez vatu. Tego jednego nie mogę ostatnio upolować w żadnym sklepie.
Czy doradzi ktoś gdzie bezpiecznie kupić taki flakon w necie? Czekać, aż wrócą na Notino? Tutaj znawcą nie jestem, i nie wiem ile taka niedostępność może potrwać. Na stronach które widzę jako polecane z Vikop nie ma dostępności.
#perfumy
Tapporauta - Do mojej aktualnej bazy perfum brakuje mi Elie Saab Essence No. 3 Ambre....

źródło: comment_1669737664sZL8BqsBQNGFHLRW4jLInG.jpg

Pobierz
  • 9
@Tapporauta: kiedyś wisiał tak z 3 miesiące i cena mu się zmieniała, ale nie mogłem ryzykować i wziąłem go w połowie drogi spadku ceny z maxa do minimum, ale przynajmniej mam swój flakon i nie muszę już szukać ( )
@Tapporauta zwykle był na Brasty. Ja tam kupowałem po 300zl chyba rok temu i też go nie było dłuższy czas wcześniej. Jak chcesz to mogę odlac (wraz z innymi z tej serii) ;)