Wpis z mikrobloga

@deathlef: Ogółem ciuchy z Carrefoura mają niekiedy lepszą jakość, niż H&M, na koszulkach z Big Star też się mocno przejechałem, 100 zł za sztukę mieli już kilka lat temu, kilka prań i kołnierzyk wyglądał jak główka sałaty. A pidżamka z Carrefour trzyma poziom po długim używaniu. Wniosek = marketówka nie zawsze oznacza niższą jakość.
  • Odpowiedz
@deathlef: @vieniasn: A nie jest to spowodowane tym, że to francuska sieć sklepów i tam taki model rodziny jest bardzo częsty? Raczej nie robią różnych sesji zdjęciowych do promocji artykułów na różne kraje.
  • Odpowiedz
Życzy mniejszość stanowiącą 0.006% polskiego społeczeństwa, ale 25% reklam zarazem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@chlodna_kalkulacja: Jak widać Polska i Polacy są tacy biedni, że nie warto im robić personalizowanych reklam tylko dać wszędzie to samo w ramach oszczędności xDDD
  • Odpowiedz
@deathlef: Popatrzcie na mowe ciała na tej reklamie. Bambus z rękoma jak boss a kobitka z rękami za plecami. Co to #!$%@? ma być? Gdzie wielkie równouprawnienie Francji ? Haaa tfuu
  • Odpowiedz
XD Ból dupy wykopków że Carrefour nie robi osobnych zdjęć na każde państwo, nawet takie gdzie nie ma murzynów i to jeszcze chłop murzyn, a to że wykopków stulejki bolą to nikt nie pomyśli.
Skandal
  • Odpowiedz
@chaczapuri: Dlatego niektórych Polaków nie powinni wypuszczać zagranice. Będzie taki jeden z drugim szedł ulicą i zacznie krzyczeć „AA HEHE MUDŻYN HEHE MOKEBE Z AFRIKA HEE POLCE SIĘ BLACK SALAMI ZAMARZYŁ AAAAA” gdy zobaczy czarnoskórego idącego za rękę z białą laską

Wstyd mi czasem za was
  • Odpowiedz