Wpis z mikrobloga

@XYZ91: mnie na ból pleców pomaga robienie przeprostów, takie pompki, tylko że nie unosisz bioder. Ale przed jakimikolwiek ćwiczeniami powinieneś to skonsultować z fizjoterapeutą albo i neurologiem, który zbada przyczyny bólu i zaleci odpowiednią terapię.
@PodniebnyMurzyn: zanim zacząłem ćwiczyć na siłowni dość często miałem bóle w dole kręgosłupa a czasem zdarzało się nawet że jak się schyliłem to już nie mogłem się wyprostować bo tak bolało. Teraz nie pamiętam kiedy ostatnio bolał mnie kręgosłup martwy siady i katowanie brzucha to najlepsza prewencja przed urazami
@PodniebnyMurzyn: @chnibi: Ja cwicze z przerwami juz z 15 lat, kregoslup mam #!$%@? przez robote fizyczna od najmlodszych lat. Tyle, ze nigsy nie bolalo mnie az 4 tygodnie. Juz powolutku mnie puszczalo, zrobilem sobie lekki rozruch i przy brzuszkach znowu mnie zakulo i dzisiaj znowu jest #!$%@?. Niby cos znalazlem w internecie, ale mowie skonsultuje to z kims kto mial podobnie. Rehabilitacja za rok xD
@chnibi: Ta, mnie też, ale teraz to mnie zgielo pieknie. Jak chodzę to tez spoko, najgorzej boli przy siedzeniu wlasnie. Juz dobrze bylo prawie to juz sie #!$%@? doczekac nie moglem jakiegos treningu no to mi organizm podziekowal xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@XYZ91: Diagnozował Ci ktoś rwę kulszowa? Jeśli tak, to ciekawa sprawa. Sądząc po tym co piszesz, bardzo wątpię byś miał rwę kulszową. Rwa kulszowa jest stanem, w którym miotasz sie z bólu we wszystkie strony, ponieważ ból jest tak silny. Po prostu nie ma pozycji, dzięki której można przestać odczuwać ogromny ból. Działają na to tylko bardzo silne leki przeciwbólowe oraz rozluźniające.

Czytając Twoje objawy - przyczyn może być wiele, od
@DopeLifter: Tak, juz nie raz mialem takie bole, bylem z tym u lekarzy i mialem robione badania. Dyskopatie tez mam i tam 2 kregi L4 i L5 chyba lekko uszkodzone. Teraz bylo tak, ze na treningu boksu poczulem przy skrecie ciala jakby uklucie i musialem isc do domu i z minuty na minutę bylo coraz gorzej, az problemem bylo wstanie z lozka, zona tez ma z kfegoslupem problemy, zarlem te tabketki