Wpis z mikrobloga

Trochę mnie bawi, a trochę mnie smuci, że ckliwa historia o komuniście z Razem, którego wywalili z kilku firm za próby wszczęcia rewolucji robotniczej i brak faktycznej pracy tak ciepło przyjęła się na wykopie XD

Przecież związki zawodowe są cudowne. Dlatego zrzeszają specjalistów, ludzi którzy potrafią się obronić na rynku pracy umiejętnościami i doświadczeniem… a nie, zaraz, to przecież tylko narzędzie dla roboli do szantażowania „biura”.

Teraz hard-lewica będzie używała sztucznej dramy swojego szeregowego trolla do jako kejsa mającego udowodnić zasadność obrony pracowników przed przedsiębiorcą-ciemiężcą.

I wiecie komu na rękę jest ograniczanie przedsiębiorców, tworzenie kolejnych podziałów na tle klasowym, budowa obrazu zagranicznego kapitalisty trzymającego w pięści Polaków? Ja nie, ale się domyślam.

#sii #razem #bekazlewactwa #pracbaza #korposwiat #polityka
źródło: comment_1669712811ZZlEtS8iV4fa1KBd0vznAD.jpg
  • 53
@Sayong: Dość żenujący jest argument "Hurr durr jak ktoś ogarnia w it to nie ma problemu". Jakby bulwa wszyscy ludzie w it to jacyś wirtuozi kodu byli. No niestety nie, rozkład normalny pokaże, że w it mamy słabych, średnich i wybitnych. Już pomijając, że nie każdemu chce się non stop #!$%@?ć byleby być lepszym. I odpowiada im pozycja klepacza kodu za 5-7k. I fajnie żeby mogli to robić w jakichś sensownych
@Sayong: w dupie mam Zandberga. Jak ludzie chcą sobie utworzyć związek zawodowy to niech go sobie utworzą. To nie Zandberg stworzył tego maila, a właściciel ów firmy.