Wpis z mikrobloga

Jak długo ćwiczysz na siłowni?
#mikrokoksy

Jaki staż na siłowni masz?

  • Dopiero jutro zaczynam 33.8% (107)
  • Pierwszy miesiąc 2.5% (8)
  • 2-3 miesięcy 1.6% (5)
  • 4-6 miesięcy 4.1% (13)
  • od 6 miesięcy do 1 roku 8.5% (27)
  • 1-1,5 roku 9.5% (30)
  • 1,5-2 lat 5.0% (16)
  • 3 lata 7.3% (23)
  • 4 lata 4.7% (15)
  • 5+ lat 23.0% (73)

Oddanych głosów: 317

  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@KapitanZabek: pierwszy raz poszedłem na siłownię pod koniec lat 80. Jprd jaka to była mordownia.
Serio. O prysznicu zapomnij. Nawet kibla nie było. Sikało się do takiego starego zlewu żeliwnego na zapleczu.
Piwnica. Nisko. Jak robiłeś na wyciągu ściąganie z góry czy w siadzie to siadało się na podłodze.
I to była miejska siłownia, taka oficjalna nie jakiegoś piwniczaka.
Trener wpadał raz, góra dwa razy na miesiąc po kasę (chyba coś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FFFFUUUU: no nie do końca. Pierwsza wyplata w 94 roku to miałem 3000000 czyli około 20 karnetów :)
Tak mniej więcej pamiętam. Oczywiście nie było karnetów tylko trener zbierał ;) Ciul wie gdzie to szło. Może jak pieniądze z komuni. Tym bardziej, że siłka była przy klubie sportowym a ten był utrzymywany przez ówczesny zakład pracy.
9 lat regularnie 4-6 razy w tyg. Na siłownie zaprowadził mnie pierwszy raz tata jak byłem w gimnazjum 12-13 lat. Teraz mam 28 i jest to cześć mojego życia. Najlepsze co mógł ojciec dla mnie zrobić.
@KapitanZabek: czy można chodzić ponad 6 lat na siłownie i nie mieć spektakularnych osiągnięć? MOŻNA - ja tak mam - natural :D jakaś tam siła jest, jakiś tam zarys fit sylwetki jest, ale jak na 6 lat to strasznie słabo :( pewnie brak dyscypliny w trzymaniu michy robi swoje :(