Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gdybyście mieli kupować mieszkanie w Gdańsku z:
- dobrym dojazdem do centrum
- terenami zielonymi obok
- szybkim dojazdem do stacji kolejowej/lotniska żeby dostać się pociągiem lub do Warszawy

To jaką dzielnice lub inne miasto w Trójmieście bralibyście pod uwagę?

#gdansk #trojmiasto #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #nieruchomosci

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6384ae134bf3873cacecbe82
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
  • 16
@awful2:

Gdynia póki co jeszcze nie jest aż tak zakorkowana jak Gdańsk


taa… w tym samym czasie zrobię więcej kilometrów po Gdańsku niż po Gdyni. W godzinach szczytu wyjazd w kierunku obwodnicy z centrum to 45min. Wcale nie ma korków, po prostu w Gdyni żyjemy wolniej i się nigdzie nie śpieszymy.
@buchowo: co za głupoty. Z Małego Kacka na obwodnice wjeżdża się w 10 minut. Po remoncie to będzie pewnie 5 minut. Do centrum Gdyni czy do Sopotu też jest 10 minut autem.
@awful2: A jakie są ceny na Małym Kacku? Jedne z wyższych w Gdyni, nie wspominając, że zabudowa tam jest dość leciwa.
OP ma rację na wszystkich dzielnicach gdzie się coś buduje w Gdyni, stoi się w korkach. Pólnocny taras, stoi estakada oraz janka. Chwarzno, Wiczlino też stoi.
@AnonimoweMirkoWyznania: ja kupiłam prawie nad samą Motławą, przy ul. Szafarnia. Jest super, więc mogę szczerze polecić. Do pracy mam kilkanaście minut spacerkiem, więc auta w zasadzie nie używam. Z parkowaniem nie ma problemu, bo zostawiam auto na parkingu podziemnym. Na dworzec PKP też chodzę piechotą. Przez kładkę to ok. 20 min. Na lotnisko z reguły jadę taksówką - do 20 min, ok 40 - 50 zł za kurs w jedną stronę.
@AnonimoweMirkoWyznania: morena okolice rakoczego, do centrum tramwaj jedzie 15min, trojmiejski park krajobrazowy rzut beretem, stacja pkm z dojazdem na lotnisko. galeria morena niedaleko wiec nie trzeba sie pchac do forum/baltyckiej. tramwaj na dworzec glowny, autobus na wrzeszcz.