Wpis z mikrobloga

  • 16
A co do plotek o końcu Rolnika/odejściu Manowskiej. Myślę, że jej na psychice siadło s---------o Krzysztofa ( ͡° ʖ̯ ͡°) i potem te plotki, że on problemy miał od dawna i branie go do takiego programu było złym pomysłem. Do tego kilka śmierci uczestników Sanatorium też na pewno na nią wpłynęło. Jakby jej nie postrzegać, to ona chyba faktycznie się z tymi ludźmi integruje. Już w tej edycji widać, że nie wzięli starszych rolników, teraz Koziarz okazał się dziwny i może uznali, że trzeba zrobić przerwę, albo zmienić zasady doboru rolników, bo jak widać różnie może być ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#rolnikszukazony
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 11
@thekes hmm ja myślę, że dziwnymi rolnikami to ten program stał i przez to była oglądalność, więc specjalny wybór, żeby takich nie było to trochę strzał w stopę, ale rozumiem twój punkt, bo też widzę w Manowskiej to, że się interesuje tymi ludźmi
  • Odpowiedz
@thekes: Sądzę, że jednak będzie następny sezon. Gdyby rzeczywiście mieli skończyć program, to ostatni odcinek wyglądałby inaczej. W jakiś sposób by to ogłoszono lub wyciekłyby jakieś informacje z wewnątrz, że to koniec. I raczej to byłoby jeszcze w trakcie emisji sezonu. Takich rzeczy się nie utrzymuje w tajemnicy. Może licencjodawcy zażądali wyższą cenę za licencję i cały czas negocjują. A brak zapowiedzi kolejnego sezonu to jeszcze nic takiego. TVP puści
  • Odpowiedz
  • 2
@Szary_Anon Też tak myślę. Tym bardziej, że na pewno dla nich lepiej byłoby zakończyć serię 10 edycją, zrobić taką fetę na 10 lat programu, niż poprzestać na 9 edycji.
  • Odpowiedz