Wpis z mikrobloga

Ale lawina narko-nikotyniarzy w tym znalezisku o petach:

https://www.wykop.pl/link/6919603/palisz-niedlugo-przestaniesz-bo-nie-bedzie-cie-stac-zadba-o-to-ue/

Zła Unia, wolność zabierają! Pety to wolność!

Jeszcze powinni wprowadzić wprost przepis do #!$%@? narko-nikotyniarzy w #pracbaza bo jakimś cudem w każdej robocie jaka miałem te patologiczne jednostki zawsze miały lżej z powodu ich nałogu.

A to przerwa dłuższa, a to palą w kiblach czasem, jak do przerwy wytrzymać nie mogą i kto za nich pracuję wtedy? Niepalący.

Zawsze z tego powodu były konflikty i zawsze miałem więcej problemów od #!$%@? konformistów i wiecznych beta-cucków, którzy mówili, że im to nie przeszkadza, ale jak ja zacząłem wychodzić na przerwy, tyle samo co palacze (dla protestu), to mnie #!$%@?.

Najbardziej mnie śmieszą też te tezy o wolności osobistej czy inne chochoły o tym, jak to zapach bigosu czy perfum jest tak samo inwazyjny jak smród petów. Otóż #!$%@? prawda, bigos gotujesz raz na miesiąc/tydzień, zaperfumione panny to też rzadkość, dodatkowo większość perfum na nawet przyjemny zapach. Pety? ... Nie mówiąc już o tym, że butelek po perfumach nie widzisz w milionach na ulicach, to samo z garnkami z bigosu.

Nowe przepisy to oczywiście to wina mitycznych lewaków! #bekazprawakow

Tak, zaraz zakażą cukru i warzyw też, bo przecież to nie tak, że większość gospodarki polega na konsumpcji, w tym właśnie jedzenia i na pewno sobie lobby wielkich restauracji pozwoli na takie coś... Przecież korporacje takie potężne zawsze, ale nie tutaj, tutaj będzie zakaz od unijnych lewaków, bo teraz pasuje to do argumentu xD

Palacze? Nie życzę nikomu mieszkania z ludźmi z nałogiem. Lato czy zima, okna nie otworzysz, bo muszą co 30 minut na balkon wychodzić i smrodzić, uzależnieni od wiecznego smutku.

I jakimś "dziwnym" trafem zwróć uwagę to zawsze z agresją wyskakują, jak ten patol tutaj, taki obraz wszystkich palaczy.

To po prostu są zwykłe samoluby.

#papierosy #bekazpodludzi #takaprawda #patologiazmiasta
El_Duderino - Ale lawina narko-nikotyniarzy w tym znalezisku o petach:

https://www...
  • 9
@El_Duderino: nie palę i uważam, że takie nałogowe palenie o którym piszesz to patola. Problem jest taki, że akceptacja działań UE w zakresie palenia oznacza, że akceptujemy władzę nad własną konsumpcją. Skoro zgadzamy się na eliminację fajek bo to niezdrowe i nieestetyczne, to dlaczego mielibyśmy nie akceptować eliminacji niezdrowego żarcia albo alkoholu?
masz mentalność robola, że nie potrafisz sie #!$%@?ć w pracy tak by mieć dłuższą przerwę? Czy dlaczego cie to tak strasznie boli ze ktoś np. będzie miał w ciągu dnia te np. 10 minut dłużej?


@limakzsuetam: To ty masz mentalność lesera, nie ja robola.
@angor86:

Problem jest taki, że akceptacja działań UE w zakresie palenia oznacza, że akceptujemy władzę nad własną konsumpcją

#!$%@? akceptujemy ją od dawna XD i z resztą bardzo dobrze, przeciętny człowiek to idiota niezdolny do zrozumienia konsekwencji swoich działań, więc generalnie to dobrze że ktoś zabrania mu wkładanie widelca do gniazdka