Wpis z mikrobloga

Górskie newsy, jak zawsze pod tagiem #gorymalgorzaty

Chłopaki działają na górze, wychodzą coraz wyżej. Pogoda jest nie najgorsza, jednak zbliżają się dość silne wiatry. Wg lokalizatora co najmniej Paweł [który nosi spot'a] zszedł na dół [ostatnie logowanie z dzisiaj].

I mam do Was pytanie- chcielibyście zagadki górskie? Jeśli tak to jak często?

Jeśli tak to odpalimy jakiś subtag do obecnego i zastanowimy się nad jakimś systemem punktowania i ew. nagrodami na koniec. Czekam na Wasze zdanie.

.

.

Wracając do Nangi:

Relacja Janusza Kurczaba z ostatnich dni

Włosi planowali dzisiaj wyjść w górę:

Simone Moro pisze, że w sobotę ruszają w górę. Planują trzy dni, bo później ma zacząć mocno wiać.

''Dwa dni w bazie za nami. Mięśnie odpoczywają, ale mózg nie i wciąż jest duża motywacja. Nie podróżuję, nie mam spotkań, nie odbieram telefonów. Cisza. Trochę ćwiczę, piszę, bawię się dronem, który przywieźli Polacy. W sobotę wychodzimy w górę, na jakieś trzy dni. Spróbujemy podejść nad obóz 2, jak najwyżej się uda. 21 stycznia spodziewamy się silnych wiatrów, więc lepiej byłoby wrócić i coś napisać...''

źródło

.

.

.

DODATKOWO

--------------

- podrzucam do poczytania podsumowanie roku 2013 w górach wysokich- autor Janusz Kurczab, wspaniały znawca tematu.

Podsumowanie

- wyprawa na Noszak dalej walczy w formalnościami, przynajmniej wg ostatnich wieści

.

.

.

--------------------------------------------------

POGODA na Nanga Parbat tu, przypominam, że należy sprawdzać pogodę na danej wysokości

--------------------------------------------------

LOKALIZATOR noszony przez Pawła tu

--------------------------------------------------

.

.

.

DO OBEJRZENIA NA WIECZÓR

--------------------------------------------------

Dzisiaj podrzucam coś, co pewnie już wielu z Was widziało, warto jednak zawsze sobie przypomnieć.

Mam na myśli firm "Art of freedom" , który jest świetnym uzupełnieniem do książki "Ucieczka na szczyt", którą opisywałam i oceniałam dzisiaj w tagu bookmeter

Polecam!

.

.

.

Cytat górski na dziś: Jan Długosz, wybitny taternik, alpinista

-----------------------------------------------------------------------------------

"Kto oprze się pokusie kupna czarodziejskiej torby, pełnej wrażeń, emocji, zapomnienia własnych kłopotów i pragnień."

.

.

.

#nangadream #justiceforall #simonemoro #januszkurczab #cytatgorski #filmgorski
hellyea - Górskie newsy, jak zawsze pod tagiem #gorymalgorzaty 



Chłopaki działają ...

źródło: comment_8EOgf7rIsjJh7vXyWM61KXcnfOszoCKd.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
Tak konkursik jak najbardziej. Myślę, że 2 razy w tygodniu o ustalonej porze. Na koniec podsumowanie miesięczne :)
  • Odpowiedz
@fjord: w sumie dużo osób nie zgłosiło chęci wzięcia udziału :D ale może się rozkręci jak się zacznie. W takim razie przemyślę co i jak i podam w najbliższym czasie terminy i godziny [wg Twoich propozycji].
  • Odpowiedz