Wpis z mikrobloga

@Kamokamo ja #!$%@?. Znalezisko jest o ludziach wyrażających jakaś ideę, protestujących ( #!$%@? czy słusznie czy nie. Mi to loto) , ale wykopki się odpaliły bo gruba na zdjęciu i już jakieś zdupy teorie. Jak gruba to do gazu bo zabiera wykopkom tlen. Mniej więcej to samo mówili Niemcy o żydach.
  • Odpowiedz
pani ze zdjęcia jakby się chciała planecie przysłużyć, to powinna zaczać od #!$%@? mniej


@FrasierCrane: Na pewno zredukuje to problem plastiku w oceanach czy smogu w miastach.

ale wykopki się odpaliły bo gruba na zdjęciu


@muchabzz: Wypoki by się odpaliły gdyby to była w ogóle baba. Albo facet, ale ubranyw coś innego niż dziurawe łachy. Albo facet ubrany w dziurawe łachy, ale nie z bazaru. A jak byłby
  • Odpowiedz
Czemu te błazny ciagle atakują sztukę


@Hrabia_Horeszko: atakują miejsca, które przyciągają ludzi bogatych. To oni odpowiadają za lwią część konsumpcji i problemów na świecie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vind:

atakują miejsca, które przyciągają ludzi bogatych. To oni odpowiadają za lwią część konsumpcji i problemów na świecie.

A mi się wydaje że to stukające się dzikusy, generujące palety dzieciorów do wykarmienia mimo że przymierają głodem.

Gdyby zatrzymać te wszystkie unicefy sypiące kasą z rękawa to sytuacja by się raz dwa wyklarowała, jakby dotarło że "te złe bogole" przestaną ich karmić i zaczną się bronić przed ich najazdem, to by
  • Odpowiedz
@Malthan: chyba nie robisz zakupów do domu. Policz sobie równowartość kalorii z mięsa - kurczaka, wieprzowiny w porównaniu do np. Soczewicy ciecierzycy, grochu, sałat itp.

Do tego czas na przygotowanie jednego i drugiego różni się diametralnie. Do tego żeby ta te jedzenie przygotować musisz poświęcić znacznie więcej czasu.
  • Odpowiedz
, ale wykopki się odpaliły bo gruba na zdjęciu i już jakieś zdupy teorie. Jak gruba to do gazu bo zabiera wykopkom tlen


@muchabzz: Raczej ośmieszają to, że sam protest był sam w sobie parodią i nie wiedzieć czemu aktywiści obwiniali o zmianę klimatu dawno zmarłego Beethovena, psując ludziom wieczór, którzy zapłacili za bilety. Żałośni podobnie jak tamci niszczący obrazy czy inne przejawy kultury wyższej w imię własnej promocji, bo
  • Odpowiedz