Wpis z mikrobloga

@Mega_Smieszek: może to niepopularna opinia ale właśnie na takie tematy przydałaby się instytucja czynu społecznego.

Wyczyszczenie i przemalowanie jakkolwiek tego kawałka elewacji nie wymaga ani większych umiejętności ani nawet wielkich pieniędzy, ale jak trzeba rozpisać przetarg to koszt pewnie wyniesie ok 200k.

Poza tym jakby Seba jeden z drugim wzięli raz na jakiś czas udział w takim wydarzeniu to by dwa razy pomyśleli zanim obsikaliby to drugi raz sprayem
@Mega_Smieszek: sporo szpitali w Polsce tak wygląda. Nie mówię kiedy masz mieć robione serce i wchodzisz do miejsca które nie potrafi ogarnac śmierci z podłogi albo klejącego stolika, kiedy po operacji po 30 minutach odłączają cię od EKG bo nie stać ich na ekstra maszyny w sali a nie mogą cię tyle trzymać na OIOM bo brakuje miejsca. Kiedy dostajesz śniadanie które wygląda jak naplucie w twarz, to naprawdę nie czujesz
@Mega_Smieszek: O, moje okolice ( ͡° ͜ʖ ͡°) ta przychodnia już nie działa - mniej więcej po roku od otwarcia tej przychodni (korzystałam z niej i bardzo ją sobie chwaliłam) spółdzielnia, do której należy budynek, bez żadnego powodu wypowiedziała umowę najmu. Cały hajs wydany na remont poszedł w #!$%@?, a personel musiał się przenieść gdzieś indziej. I teraz od 3 lat ten budynek stoi pusty i niszczeje.