Wpis z mikrobloga

Prawczki jak zwykle mają wielką gębę do darcia mordy i krótkie rączki do pracy.

1. Typ złapał ból dupy, bo powstało znalezisko oznaczające konkretne domeny jako szerzące ruskie fejki.
2. Postanowił zrobić "własny skrypt" tylko jego własny skrypt to w rzeczywistości #!$%@? skrypt autora @jankes83 z usuniętym oryginalnymi informacjami o autorze.
3. Został na tym przyłapany przeze mnie...
5. Jak się tłumaczy nasza tuza? UWAGA: że autor skryptu to komunista i nie pownno mu to przeszkadzać:

@Kryspin013: dokonałem redystrybucji dóbr na modłę komunistów - masz z tym problem? Nie podoba ci się socjalistyczna idea?( ͡° ͜ʖ ͡°)



Weź tu potem dyskutuj z k0nfiarzami czy innymi prawackimi pokemonami...

Powiem ci, @Xeardo: że ty to #!$%@? wstydu nie masz.

PS poniżej jeszcze porównanie skryptu @jankes83 z "własnością" @Xeardo

#neuropa #parackalogika #bekazprawakow
Pobierz Kryspin013 - Prawczki jak zwykle mają wielką gębę do darcia mordy i krótkie rączki do...
źródło: comment_1669466015cgtSz4r06GxQeQACg3dihn.jpg
  • 109
@MglawicaKraba: @Kryspin013: @jankes83: Nie dość, że kradnie skrypty to jeszcze wmawia ludziom rzeczy których nie zrobili. Jankesowi na przykład wmawia, że ukradł skrypt, a mi wmawia, że pisałem jakieś komentarze o uchodźcach z białorusi, a jak zapytałem go żeby pokazał rzekome komentarze to temat ucichł XD
Pobierz AntyKuc - @MglawicaKraba: @Kryspin013: @jankes83: Nie dość, że kradnie skrypty to jes...
źródło: comment_1669479756QaLtERh5hopX5eYWyhgEc1.jpg
Jak chcecie się jeszcze pośmiać to pan "nie-komuch i niekradziej" dostał #!$%@? od swoich kolegów "nie-komuchów" i w gratisie został zwyzywany od odklejeńców i lewaków XD


@Kryspin013: nasz mały dzielny rewolucjonista został pożarty przez rewolucje xD
Prawaki razem, ale nie tym razem.

Tak smiesznej akcji to sie w sobotę nie spodziewałem xD
@AntyKuc: no to co, jesteś za przyjmowaniem jak leci "uchodźców" czy za kontrolą tych ludzi i nie wpuszczaniem tych bez dokumentów albo co nielegalnie przekraczają granice? Wiadomo, że jesteś komsomolec i jesteś za :D Szkoda, że nie do twojego skłotu i na twoją odpowiedzialność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ThreeTree: jakiej kradzieży XD ładnie masz narobione we łbie, pajacu. Udowodnij, że to ja ten skrypt na tej
W orzecznictwie sądów mianem plagiatu określa się kilka zjawisk:


niedozwolone zapożyczenie, w których autor zataił źródło oraz twórcę – przekroczenie prawa cytatu

przejęcie bezprawnie fragmentu dzieła innego twórcy, do którego sprawca naruszenia uzurpuje sobie autorstwo.


jakiej kradzieży XD ładnie masz narobione we łbie, pajacu. Udowodnij, że to ja ten skrypt (...) wrzuciłem!


@Xeardo:

Pic. Chyba że już zmieniasz linie obrony?
Pobierz ThreeTree - > W orzecznictwie sądów mianem plagiatu określa się kilka zjawisk:

 nie...
źródło: comment_1669484403WtglUJCoYjl12jQ5hScHEl.jpg
@Xeardo: zamknij mordę i ładnie podziękuj @jankes83 że tego nie zgłosił odpowiednim służbom chociaż biorąc pod uwagę jak prowokujesz to może zmienić zdanie o ile już tego nie zrobił

masz wyrok sądu by nazywać mnie złodziejem, komsomolcu?


przecież sam się przyznałeś, nawet tutaj w komentarzu xD ty chyba masz dożywotnie pozwolenie na parkowanie na niebieskich spotach
Pobierz NPC_358034 - @Xeardo: zamknij mordę i ładnie podziękuj @jankes83 że tego nie zgłosił ...
źródło: comment_16694846299QxHstILuk2f8pwhaXvjKU.jpg
@NPC_358034:

że tego nie zgłosił odpowiednim służbom


HALO! ORMO! PROSZĘ PRZYJECHAĆ NA WYKOP! XDDD

przecież sam się przyznałeś, nawet tutaj w komentarzu xD


Udowodnij że to ja ten skrypt zrobiłem. Czekam na konkrety, chyba, że jesteś komsomolec.

@ThreeTree: czekam na dowody.
@Xeardo: Czyli chcesz mi napisać, że utworzyłeś znalezisko pisząc, że STWORZYŁEŚ skrypt aby podświetlać strony i daleś tam również w tym samym znalezisku linka do swojej prywatnej wiadomości i jakiegoś maila aby ludzie dawali ci sugestie dodawania stron i mówisz że nie zrobiłeś tego skryptu?
Jako iż masz możliwość dodania stron do skryptu według tego co wcześniej napisałeś to są 2 możliwości:
1) "Napisałeś" ten skrypt i masz do niego bezpośredni