Wpis z mikrobloga

Prawczki jak zwykle mają wielką gębę do darcia mordy i krótkie rączki do pracy.

1. Typ złapał ból dupy, bo powstało znalezisko oznaczające konkretne domeny jako szerzące ruskie fejki.
2. Postanowił zrobić "własny skrypt" tylko jego własny skrypt to w rzeczywistości #!$%@? skrypt autora @jankes83 z usuniętym oryginalnymi informacjami o autorze.
3. Został na tym przyłapany przeze mnie...
5. Jak się tłumaczy nasza tuza? UWAGA: że autor skryptu to komunista i nie pownno mu to przeszkadzać:

@Kryspin013: dokonałem redystrybucji dóbr na modłę komunistów - masz z tym problem? Nie podoba ci się socjalistyczna idea?( ͡° ͜ʖ ͡°)



Weź tu potem dyskutuj z k0nfiarzami czy innymi prawackimi pokemonami...

Powiem ci, @Xeardo: że ty to #!$%@? wstydu nie masz.

PS poniżej jeszcze porównanie skryptu @jankes83 z "własnością" @Xeardo

#neuropa #parackalogika #bekazprawakow
Kryspin013 - Prawczki jak zwykle mają wielką gębę do darcia mordy i krótkie rączki do...

źródło: comment_1669466015cgtSz4r06GxQeQACg3dihn.jpg

Pobierz
  • 109
@Kryspin013:

Typ złapał ból dupy, bo powstało znalezisko oznaczające konkretne domeny jako szerzące ruskie fejki


Nie, po prostu nie podoba mi się brak obiektywności u typa, który robi z siebie rzetelnego. Na jego liście powinna znaleźć się strona tvn24.pl, gazeta.pl i oko.press bo szerzą proputinowską propagandę odnośnie uchodźców z Białorusi.

Postanowił zrobić "własny skrypt" tylko jego własny skrypt to w rzeczywistości #!$%@? skrypt autora @jankes83 z usuniętym oryginalnymi informacjami o autorze.
Nie, po prostu nie podoba mi się brak obiektywności u typa, który robi z siebie rzetelnego. Na jego liście powinna znaleźć się strona tvn24.pl, gazeta.pl i oko.press bo szerzą proputinowską propagandę odnośnie uchodźców z Białorusi.


@Xeardo: jak to się ma do twojego złodziejstwa i faktu, że na twojej liście znalzły się tylko te strony.

To się nazywa redystrybucja dóbr, którą autor jako komunista akceptuje


@Xeardo: prawacka klasyka, #!$%@? coś a
@Xeardo: Na jakiej podstawie twierdzisz że autor jest komunistą?


@HrabiaTruposz: na podstawie tego, że nie wytrzymał, nie bardzo był w stanie się wytłumaczyć to się spierdział. Najlepsze jest to, że zaczął wyzywać od komuchów i teraz próbuje to usprawiedliwić tym, że to przez to, że rzekomo nazwałem go k0nfiarzem - co miało miejsce już długo po tym jak jak zam zaczął rzucać "komuchami". Logika na poziomie dziecka xD
@SirSherwood @Strelau @Devhar @HrabiaTruposz @jankes83 @Imperator_Wladek @wojna_informacyjna @slapdash @Trixie @bakayarou @MglawicaKraba @Kempes @jaracki

Ej @Xeardo: na co czekasz. Skoro @jankes83 #!$%@?ł skrypt jak rzucałeś w swoich oskarżeniach wyżej to powinieneś to łatwo udowodnić, nie? Chyba, że znowu robisz z mordy cholewę.


Ok panie i panowie, czyli mamy to. Pan @Xeardo zrobił z mordy z cholewę i prawie na pewno już nie odpowie, bo wie, że nie ma jak się wybronić (po
@jankes83: nie jest w 100% twój i świadczy o tym konstrukcja skryptu, chociażby nazwy zmiennych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kit to ty możesz swoim czerwonym kolegom wciskać, komsomolcu.
@Kryspin013: klasyczną, pisowską logikę używasz ty i twoi koledzy, z którymi liżesz się po dżądrach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym pis to przecież twoi ideowi kumple i gdyby dało się magicznie wyłączyć im
@SirSherwood: ty z kolei musisz być dumnym reprezentantem dna intelektualnego. Po komsomolcu jednak nie spodziewam się niczego specjalnego oprócz typowo stalinowskich kłamstw i metod.
chociażby nazwy zmiennych


@Xeardo: co ty #!$%@?? xD

@Kryspin013: klasyczną, pisowską logikę używasz ty i twoi koledzy, z którymi liżesz się po dżądrach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym pis to przecież twoi ideowi kumple i gdyby dało się magicznie wyłączyć im ich konserwatyzm obyczajowy to głosowałbyś na kaczastego aż by furczało.


@Xeardo: klasyczne prawackie wyparcie xD

A, twój koleżka podpierniczył czyjś kod, pozmieniał zmienne