Wpis z mikrobloga

Prawczki jak zwykle mają wielką gębę do darcia mordy i krótkie rączki do pracy.

1. Typ złapał ból dupy, bo powstało znalezisko oznaczające konkretne domeny jako szerzące ruskie fejki.
2. Postanowił zrobić "własny skrypt" tylko jego własny skrypt to w rzeczywistości #!$%@? skrypt autora @jankes83 z usuniętym oryginalnymi informacjami o autorze.
3. Został na tym przyłapany przeze mnie...
5. Jak się tłumaczy nasza tuza? UWAGA: że autor skryptu to komunista i nie pownno mu to przeszkadzać:

@Kryspin013: dokonałem redystrybucji dóbr na modłę komunistów - masz z tym problem? Nie podoba ci się socjalistyczna idea?( ͡° ͜ʖ ͡°)



Weź tu potem dyskutuj z k0nfiarzami czy innymi prawackimi pokemonami...

Powiem ci, @Xeardo: że ty to #!$%@? wstydu nie masz.

PS poniżej jeszcze porównanie skryptu @jankes83 z "własnością" @Xeardo

#neuropa #parackalogika #bekazprawakow
Kryspin013 - Prawczki jak zwykle mają wielką gębę do darcia mordy i krótkie rączki do...

źródło: comment_1669466015cgtSz4r06GxQeQACg3dihn.jpg

Pobierz
  • 109
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kryspin013: w punkcie 2 naginasz prawdę - w oryginalnym skrypcie nie było żadnej informacji o autorze, j


@MamByleJakiNick: abosultnie #!$%@? żadnej XD Może też nie było informacji o licencji, co? xD pc rel

Uważasz że @namespace służy do oznaczania autora skryptu udostępnionego na licencji MIT? Ciekawe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czyli informacja o autorze nie została usunięta. Nie wiem tylko czy licencja MIT wymaga aby taka
Uważasz że @namespace służy do oznaczania autora skryptu udostępnionego na licencji MIT? Ciekawe ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MamByleJakiNick: Nie, ale nie odwracaj kota ogonem bo jak sam napisałeś:

@Kryspin013: jakbyś czytał ze zrozumieniem to byś zauważył że juz wcześniej wskazałem że Xeardo powinien dodać w skrypcie informację że autorem skryptu jest Mirek Mirkowy, wtedy mógłby dowolnie modyfikować i rozpowszechniać ten skrypt(zachowując informację kto jest autorem oryginału)
Jak chcecie się jeszcze pośmiać to pan "nie-komuch i niekradziej" dostał #!$%@? od swoich kolegów "nie-komuchów" i w gratisie został zwyzywany od odklejeńców i lewaków XD


@Kryspin013: XDDDD

Ten uczuć, kiedy jedna strona uważa cię za prawaka, druga za lewaka.