Wpis z mikrobloga

Dobra raz sie żyje, załapałem bakcyla, ale sytuacja życiowa mi sie troche zmieniła wiec poszukuje nowego sprzętu.
Interesuje mnie DOBRE autopoziomowanie, grzany blat i w miarę dobra szybkość druku. Pracuje zagramanica, bede pracował dużo i długo, aczkolwiek mam warunki, zeby drukarkę i lapka zabrać.
Chce drukować petg i pla, nie planuje nic innego w ciagu najbliższego pol roku, nie dysponuje tez budżetem pozwalającym na cos zamkniętego ( chyba?).
Mialem poki co anycubic mega zero i dopóki sie nie #!$%@? ( z lekka pomocą ) to drukowała dobrze, problemem byla adhezyjnosc blatu no i brak jego grzania nawet w przypadku pla.
Reasumując : autopoziomowanie, dostępność czesci zamiennych, szybkość druku przy rozsądnej precyzji.
Nie bede drukował figurek, moze opcjonalnie na prośbę cos, ale zalezy mi na solidnym druku przy rozsądnej szybkości ( nie jak anycubic, wszystko powyżej 50mm/s w kibel).
Myslalem o ender 3 S1, aczkolwiek słyszałem, ze to autopoziomowanie blatu to fikcja. Z racji braku czasu i faktu, ze jednak dominująca ręka pracuje caly dzień fizycznie, wolałbym po prostu tego nie musieć robic.
Pomysły? Budżet ok. 2k.
#drukarki3d #druk3d #3dprinting
  • 10