Wpis z mikrobloga

Mlekozyniak to musi chyba pod content te samochody #!$%@?ć. Jeszcze m2 i m3 mogę zrozumieć bo idiota miał je w RWD. Ale żeby stracić panowanie nad m8 z M xDrive to już trzeba być ofiarą życiową za kierownicą. Tak się składa, że pracuje w BMW i miałem okazje jeździć M8 jak i M5 oraz innymi M-kami. Uwierzcie mi, że ten samochód na normalnej nawierzchni w włączonym trybie 4WD po wciśnięciu kick-downa będzie jechał prosto jak drut. Żeby taki samochód #!$%@?ć to trzeba odpiąć napęd i wyłączyć wszystkich asystentów(mało kto tak robi na normalnej drodze, na pewno nie ten idiota). Uważam się za przeciętnego kierowcę takiego jak tu większość i przysięgam wam, że trzeba być specjalnym tłukiem by taki samochód #!$%@?ć na drodze.
#famemma
  • 10
@NoriakiKasaii: "na normalnej nawierzchni", ale napiszę drugi i ostatni raz.. albo wkleje:
można mówić co się chce, ale też jestem z wrocławia, wypadek był na legnickiej, którą jeżdzę codziennie i to co tam jest wysypane to jest jakaś porażka. ja przy zmianie pasa 40km/h wpadłem w poślizg (opony zimowe)
@xnarda XD

Człowieku proszę cię. Nie wiem co masz za opony ale nikt normalny na Legnickiej nie ma problemów przy jeździe 40 na godzinę. Jedyne wypadki były jak ludzie #!$%@? od strony bunkra i lądowali się w przystanek na sliskiej drodze.