Wpis z mikrobloga

Ostatnio na spróbę wziąłem zestaw jakiś za 35zł około a tam burgerek tak mały, że po paru kęsach go nie było xD Ale nachosy chociaż dobre. Generalnie są spoko bo mają trochę ciekawsze menu niż McD ale ceny odklejone.
@amstaf01: nie tylko pasibusa to dotyczy, tak samo jest z kura warzyw kebabem, gdzie kiedyś na dworcu głównym w Poznaniu turek go skręcał to nawalił pełno przepysznych składników że człowiek z smakiem #!$%@?ł aż uszy się trzęsły, obecnie jest to sieciówa gdzie juleczki i brodate typki w rekawiczkach składają totalne podróby tego, co było kiedyś, w wyższych cenach, że jak ostatnio to zjadłem to 2 dni chodziłem smutny (
@pekak nie ma już duzy/mały. Jest jakieś pośrednie gówno do którego możesz dokupić drugie mięso za 8pln. Do tego wyższe to niż szersze i trzeba się mocno ubrudzić żeby to zjeść.
To już serio wolę zjeść w McDonald's, bo przynajmniej oni się nie oszukują, że są czymś innym niż tylko fastfood.


@pekak: Rozumiem, że Pasibus to nie jest jakaś najwyższa półka, ale porównywanie burgerów z Maka do Pasibusa? Mac wciąż przegrywa i cenowo i jakościowo, szczególnie jeszcze porównując do nowego cennika Drwala
@Celinka95: boby jest nie jadalny, pamietam ze jeszcze 6 lat temu jadalny byl tylko dlatego ze o 2 w nocy byl otwarty albo jakas znajoma pracowala i byly znizki. Bylem teraz w wakacje. Porcja bardzo mala mieso jakby rozmrazane, frytki takie sobie.
@amstaf01 potwierdzam. Jak otworzyli pierwszy lokal w Poznaniu to było spoko. Ostatnio miałem jakieś nostalgiczne dni i poszedłem do lokalu na świętym Marcinie. Drogo, małe porcje, a smak średni.