Wpis z mikrobloga

Siemano, siemano, choć nie jest łatwo przebić się przez nawał wszystkich programów piłkarskich - postanowiliśmy mimo to nagrać odcinek dla mojego kuzynostwa dzielnie klikającego wyświetlenia dla Goal.pl.

Jesteśmy z @Leszek_Milewski w tej komfortowej sytuacji, że po ostatnim meczu reprezentacji Polski głos zabrali już zarówno Michał Zachodny, jak i Damian Smyk, wobec tego nie potrzebujemy już niczego, by rzetelnie i profesjonalnie omówić spotkanie, posługując się jedynie cytatami z mądrzejszych od nas. I tak skupiamy się więc na:

- zdechły krab, styl gry reprezentacji Polski, stylisko od łopaty. Sonda dla brytyjskich gospodyń domowych, o ile jeszcze jakieś istnieją.
- o czym mogą pisać media, którymi Czesław Michniewicz się totalnie nie interesuje, ale jednak była literówka w trzecim akapicie pańskiego artykułu panie Szymonie?
- jak bardzo nie interesuje Czesława Michniewicza zdanie z zewnątrz, ale jednak panie Sebastianie pańskie pomysły są irracjonalne
- czy to już oblężona twierdza, czy jednak na razie tylko tradycyjne dla selekcjonerów w Polsce przekonanie, że tylko selekcjoner się zna najlepiej, a reszta czyha, by go pogrążyć krytyką i obelgami?
- syn Carla Ancelottiego - dlaczego nie ma Twittera?
- woda, wino i inne alkohole. Czy polski dziennikarz lubi się #!$%@?ć? Sypnąć se kielona? Wychylić małpeczkę? Hehe, no powiedzcie, jak tam wutka, czy spoko?
- woda, wino i inne alkohole, teoria druga - jednak chodziło o piłkarzy. Czy Robert Lewandowski jest wodą? Czy Piotr Zieliński rozcieńczonym winem? Kim był Jacek Krzynówek, rezerwowy Wolfsburga?
- kącik statystyczny po meczu z Meksykiem - wyglądało to wszystko strasznie słabo na murawie, ale za to w liczbach jeszcze gorzej
- KĄCIK OBRONY CZESŁAWA MICHNIEWICZA, ACHTUNG, KĄCIK OBRONY CZESŁAWA MICHNIEWICZA: jeśli plan z Meksykiem był na 0:0, to plan na Arabię musi zakładać wysokie zwycięstwo. Dlatego w pełni ocenić Michniewicza można dopiero po planie i grze z Arabią Saudyjską.
- koniec kącika obrony Czesława Michniewicza - Olkoski, co ty #!$%@?.

Czy skupiamy się na pojedynczych postaciach wokół reprezentacji? Otóż tak.

- czy Grzegorz Krychowiak zagrał dobrze i dlaczego? Czy brak straty piłki w jego wykonaniu to zasługa trenera, który miał pomysł, żeby Krychowiak nie miał w ogóle piłki?
- czy nie należy tego poszerzyć, by nikt z Polaków nie miał piłki ani przez moment? Najmniejsze ryzyko śmierci we śnie notuje się u osób, które w kokainowym ciągu nie śpią w ogóle.
- czy Piotrula Zieliński zagrał źle i dlaczego? Czy ludzkość ma już narzędzia optyczne o takiej sile, by zobaczyć gówno na Marsie / piłkę nad głową Piotruli?
- Robert Lewandowski. Robert Lewandowski.
- dlaczego napisałem jego imię i nazwisko dwa razy? Bo dwa razy pokonał bramkarza Meksyku ZBIGNIEW BONIEK, MIMO ŻE BYŁ POMOCNIKIEM.
- telefon Zbigniewa Bońka do Roberta Lewandowskiego.
- Zbigniew Boniek próbował zabrać karnego Deynie. Czy gdyby był w Katarze, próbowałby zabrać karnego Lewandowskiemu? Czy jako państwo jesteśmy tak ciężko doświadczani piłkarsko, bo ludzie nie chcą oddawać swoich karnych Zbigniewowi Bońkowi?

Natomiast gdy już się zmęczymy tematem, który nas przerasta, czyli reprezentacją, to zarzucamy jeszcze temat Wisły Kraków, w której nastąpiły ZmiAnY StRukTuralnE. Kto, co i za ile? Dlaczego każdy spadkowicz musi sam dotknąć czajnika? Jakie perspektywy na przyszłość? Czy Jakub Błaszczykowski potrafi być obiektywny, jeśli jest jednocześnie kibicem, aktywnym piłkarzem oraz człowiekiem przekonanym o swoim potężnym doświadczeniu w kwestii prowadzenia klubu? Czy to dobrze, czy może nie do końca?

I tak półtorej godzinki minęło, i tak nam cały mundial mija, i całe życie mija. Zdajemy sobie sprawę, że nasze #!$%@? powoli może się przejadać, zdajemy sobie sprawę z napływu programów o podobnej wymowie, ale zabawniejszych, zdajemy sobie wreszcie sprawę, że wszystko co dobre, szybko się kończy - tak jak np. szacunek dla praw człowieka, pieniądze, Doritosy i inne tego typu sprawy. Natomiast lubimy też mieć co jeść, moi kuzyni lubią mieć co kliknąć, a do tego wierzymy, że jest jeszcze paru z was, którzy się nie znudzili. Dziękujemy wszystkim, bez wyjątku, bo o tym, że niełatwo z nami wytrzymać, najlepiej świadczy długa siwa broda Jacka z O To Chodzi. Dzięki za plusy, opinie, komentarze, udział w konkursach, oszczędzanie gazu i naturalnie za ciepłe słowa. Do zobaczenia już jutro przy okazji poranku, a potem na domówce. Pozdro dla kumatych.

Tag do czarnolistowania: #tetrycy

Tagi tematyczne: #mundial #goalpl #pilkanozna #ekstraklasa #wislakrakow

Link do YT:
JakubOlkiewicz - Siemano, siemano, choć nie jest łatwo przebić się przez nawał wszyst...
  • 2
  • Odpowiedz
@Jakub_Olkiewicz: Jeszcze odnośnie do wtorkowego Poranka, to przerobiłem pastę o fanatyku wędkarstwa, na fanatyka systemu 4-2-3-1, do czego nawiązywał Leszek w ówczesnym programie. Chciałem ją zamieścić pod odcinkiem, ale YouTube chyba blokuje tak długie komentarze i uniemożliwia ich publikację.

Mój stary to fanatyk systemu 4-2-3-1. Pół mieszkania #!$%@? figurkami woskowymi Kamila Grosickiego najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżącą na ziemi figurkę i trzeba wyciągać w szpitalu bo mają zadziory na końcu. W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała buta ściągać xD bo myślała, że znowu Grosicki w nodze.

Druga połowa mieszkania #!$%@? Taktykiem Polskim, Światem Futbolu, Super Szkoleniowcem xD itp. Co tydzień ojciec robi objazd po wszystkich kioskach w mieście, żeby skompletować wszystkie futbolowe tygodniki. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into internety bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych gazetkach ale teraz nie dosyć, że je kupuje to jeszcze siedzi na jakichś forach dla trenerów UEFA C i kręci gównoburze z innymi szkoleniowcami o najlepsze schematy itp. Potrafi drzeć mordę do monitora albo #!$%@?ć klawiaturę za okno. Kiedyś ojciec mnie #!$%@?ł to założyłem tam konto i go trolowałem pisząc w jego tematach jakieś losowe głupoty typu skrzydłowi jedzo guwno. Matka nie nadążała z nalewaniem energetyków na uspokojenie. Aha, ma już na forum rangę JERZY ENGEL, za #!$%@? 10k
  • Odpowiedz