Wpis z mikrobloga

@DunningKruger nie znam sie ale się wypowiem. Różne apc mają różne substancje czynne, od mydeł postasowych, przez siarczany, sole sodowe po alkohole. Ich cechą wspólną jest zasadowość (rozstrzał jest od pH 10 do nawet 13). Mucoff ma 11.2-11.4 więc porównywalnie z np. Wrapster APC (10,8-11,8). Względem działania dla mnie jest to kolejny APC.

Używałem mucoffa i wielu różnych apc i nie zauważyłem jakiejś różnicy względem siły działania i bezpieczeństwem dla sprzętu.

Obecnie
to nie jest cos w stylu APC do auta tylko przehajpowane?

To jest po prostu APC. Te "do auta" tak samo są środkami uniwersalnymi.
Tyle tylko, że są sprawdzone z lakierami* i często np. dodatkowo perfumowane*.

Dopłacasz tylko i wyłącznie za powyższe, rower czy samochód umyjesz równie dobrze koncentratem do podłóg. Tylko tutaj musisz najpierw doczytać (lub sprawdzić) bezpieczne stężenie i kompatybilność, żeby wybrać odpowiedni.

*Może nie dotyczyć najtańszych. Ale takie to
Muck-off jest tu mistrzem: zapaszek, barwnik uv i cyk - cena razy 10 xD


@Aramil: miałem kilka rzeczy od nich - smar do łańcucha miał przyjemny zapach, ale to co mnie rozbawiło to jakiś odtłuszczacz do napędów, czy innych hamulców - to z definicji #!$%@? na maksa, a u mac offa - złamane nutką agrestu i bzu* ( ͡º ͜ʖ͡º)

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
ale to co mnie rozbawiło to jakiś odtłuszczacz do napędów, czy innych hamulców - to z definicji #!$%@? na maksa, a u mac offa - złamane nutką agrestu i bzu* ( ͡º ͜ʖ͡º)


@ujdzie: polecam Meglio. Pachnie cytrusami. Mega skuteczne w porównaniu do odtłuszczacza rowerowego z Aldi. W Rossmanie 18 zł za 0.7 w butelce ze spryskiwaczem, na allegro był ostatnio 65 zł za banieczkę 5L.