Wpis z mikrobloga

jak to jest, że „świadomi użytkownicy, którzy nie dadzą sobie wcisnąć kitu” łykają rosyjską propagandę po same kule? 70% tego portalu to większe pelikany niż emeryci, którzy nabierają się na te #!$%@? garnki za 5 koła XD


@gardzenarodowcami: Ale wiesz, że tak jak "oni łykają" pewną formę przekazu, tak i Ty łykasz pewną formę przekazu. Z tą różnicą, że oni zaglądają na np. RIA ru czy inne Pikabu, a Ty na
@niewiempoco: Typie, masz masę filmów z przemarszem ukraińskich wojsk gdzie widać dziesiątki jak nie setki żołnierzy i u kilku z tysięcy wypatrzysz jakiś durny symbol, zwłaszcza gdy powołujesz każdego i nie jest to armia zawodowa.
A już łatwiej o co takiego u skrajnej prawicy bo ta mniej unika armii a często sama się do niej pcha.
Gdyby była wojna to byś siedział w okopie z kibolami Wisły, naziolami z ONR ale
Typie, masz masę filmów z przemarszem ukraińskich wojsk gdzie widać dziesiątki jak nie setki żołnierzy i u kilku z tysięcy wypatrzysz jakiś durny symbol, zwłaszcza gdy powołujesz każdego i nie jest to armia zawodowa.


@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Kompletnie nie mam pojęcia jak ten Twój ("Typie") wywód się ma do mojej wypowiedzi o skłonności ludzi do opierania swojej wiedzy i przekonań o daną, jedyną stronę wiadomości i mediów. Coś jak to ujął w poście
@niewiempoco: Jak by na mobilnym dało się wejść w ulubione to bym podesłał jeden z wczorajszych aktywnych wpisów


@Rustyyyy: Ja dopiero teraz wpadłem na wątek, do którego chyba pije tutaj OP @gardzenarodowcami (szkoda, że nie dał linka a tylko wybrane screeny) ...i w sumie to lekko szczęka opada. "Człowiek niby wiedział, ale się łudził" jak to mawiają. Z drugiej strony jak mniemam według OP to wszystko radziecka dezinformacja i fejkniusy.
@niewiempoco: nie jest spoko, ale nazywanie całej armii nazistami bo jest kilku debili i to w czasie wojny obronnej to wielka głupota


@rybsonk: O skali fanów takich naszywek ciężko mi się odnosić, ale obawiam się też, że nie jest ich wyłącznie tylko zgraja.

Jest tego coś kur%$@! za dużo... Ale już zakończmy to.