Wpis z mikrobloga

Nitruś mówił, że to tylko "zderzak wymienić i pomalować". No to zróbmy kosztorys.

- Zderzak M8 (używany i uszkodzony) kradzony na allegro w typowej dziupli online - 12k pln, w salonie katalogowo będzie to z 25k pln
- kratki karbonowe itd na jedną stronę pewnie ok 3kpln
- malowanie niech będzie 1-1.5k pln

i to jest wg nitra do zrobienia, ale każdy kto miał choć małą stłuczkę w lepszej furze i widzi to foto to wie, że do zrobienia jest jeszcze:
- koło do wymiany, 1k
- felga prostowanie 1k lub nowa pewnie około 3-4k
- błotnik wgnieciony co widać na foto, w stanie do roboty ok 3k, nowy ok 7k + malowanie
- lampa, może nie pęknięta ale na pewno delikatne mocowania poszły + rozszczelnienie / używka 4k, nowa pewnie bliżej 10k
jakieś pierdoły typu przesunięcie maski itd nie liczę bo to da się wyregulować

SUMA w dużym zaokrągleniu w dół: 50k pln + ROBOCIZNA pewnie z dychę.
Utrata wartości auta bo bite a nie nowe - pewnie z 20k pln

Trzeba wziąć pod uwagę kartę stałego klienta w blacharni BMW jaką niewątpliwie nitro ma, ale nie wiem czy on bardziej nie szkodzi na wizurenku BMW - warto by było to podesłać do centrali, bo chłop na pewno ma 15% zniżki na auto za bycie influencerem, ale czy to o to chodzi? O takie promowanie, że auta BMW się rozbijają na prostej drodze? XD

Jak naprawa z ubezpieczenia i to kolejna w ciągu roku to ja nie wiem jakie on tam musi mieć już wzwyżki za szkody
#famemma #bmw #motoryzacja #nitrozyniak
JanParowka - Nitruś mówił, że to tylko "zderzak wymienić i pomalować". No to zróbmy k...

źródło: comment_1669368216Z3kIy03HDiBwOwJFqjhZFE.jpg

Pobierz
  • 55
@JanParowka: przy jego zarobkach poskładanie tego nawet bez AC to nie jest majątek ale straty wizerunkowe to wydaje mi się większy problem dla niego, praktycznie cały internet prócz jego małoletniego fanbase albo ma z niego bekę albo zwyczajnie go nie lubi i chce mu zaszkodzić, reklamodawcy też inaczej patrzą na influ który jest powoli znany tylko z tego, że wyzywa ludziom matki i rozbija samochody i wszystkich #!$%@?. To że jest
@ArturBinkowski: haha jak dla ciebie #!$%@? zderzak, felga i nawet ta #!$%@? lampa to był wypadek i to auto powypadkowe to cymbała to ty codziennie widzisz ale przed lustrem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dobra może nie ogarnalem ze z idiota gadam, jak bierzesz opla w leasing to gap nie jest obowiązkowy, ale przy np takim m8 żaden bank ci nie da leasingu bez gapa typie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JanParowka: ciekawy jestem co on tam na prawdę zrobił bo nie ma #!$%@? żeby jadąc prosto auto mu nagle zjechało, kontrola trakcji powinna go uratować, w tych nowych BMW na prawdę trzeba mocno #!$%@? żeby stracić kontrolę nad autem.
@qwertyfication: on wjechał w nierówność/dziurę, czy uderzył kołem w krawężnik i barierki? uszkodził koło i na pewno jest zawieszenie do roboty, nie ma opcji ze koło wyglada jak wyglada i nie miało to wpływu na zawieszenie. ps dzbana szukaj przed lustrem
@bialy124: ale to nie ja pierolilem o 80k za naprawę XD mówiłeś o tarczy - nie jest uszkodzona
2 chłodnice ? Jest uszkodzona jedna.
Elementy zawieszenia? Jedynie wachacz się wygiął a to nie jest jakaś drogą rzecz. Wyjdzie max 40 tylko dlatego że niby lampa jest gdzieś pęknięta. Jak lampa będzie ok to będzie 20k jak nie mniej.
Gdzie Twoje 80k dzbanie?
@qwertyfication: O tarczy mówiłem, ze jest taka możliwość, skoro wygięło wahacz to duża siła poszła w koło. Nitro mówi o 40-50k, być może netto skoro cenę lampy podaje w netto, którą wymienia jak sam powiedział. Nawet jeśli obstawiałem 20k więcej za naprawę to co? To ty #!$%@? i porównujesz wjechanie w dziurę z uderzeniem w barierki i krawężnik xD pet i tyle z ciebie. Nie chce mi się już z tobą