Wpis z mikrobloga

Nitruś mówił, że to tylko "zderzak wymienić i pomalować". No to zróbmy kosztorys.

- Zderzak M8 (używany i uszkodzony) kradzony na allegro w typowej dziupli online - 12k pln, w salonie katalogowo będzie to z 25k pln
- kratki karbonowe itd na jedną stronę pewnie ok 3kpln
- malowanie niech będzie 1-1.5k pln

i to jest wg nitra do zrobienia, ale każdy kto miał choć małą stłuczkę w lepszej furze i widzi to foto to wie, że do zrobienia jest jeszcze:
- koło do wymiany, 1k
- felga prostowanie 1k lub nowa pewnie około 3-4k
- błotnik wgnieciony co widać na foto, w stanie do roboty ok 3k, nowy ok 7k + malowanie
- lampa, może nie pęknięta ale na pewno delikatne mocowania poszły + rozszczelnienie / używka 4k, nowa pewnie bliżej 10k
jakieś pierdoły typu przesunięcie maski itd nie liczę bo to da się wyregulować

SUMA w dużym zaokrągleniu w dół: 50k pln + ROBOCIZNA pewnie z dychę.
Utrata wartości auta bo bite a nie nowe - pewnie z 20k pln

Trzeba wziąć pod uwagę kartę stałego klienta w blacharni BMW jaką niewątpliwie nitro ma, ale nie wiem czy on bardziej nie szkodzi na wizurenku BMW - warto by było to podesłać do centrali, bo chłop na pewno ma 15% zniżki na auto za bycie influencerem, ale czy to o to chodzi? O takie promowanie, że auta BMW się rozbijają na prostej drodze? XD

Jak naprawa z ubezpieczenia i to kolejna w ciągu roku to ja nie wiem jakie on tam musi mieć już wzwyżki za szkody
#famemma #bmw #motoryzacja #nitrozyniak
JanParowka - Nitruś mówił, że to tylko "zderzak wymienić i pomalować". No to zróbmy k...

źródło: comment_1669368216Z3kIy03HDiBwOwJFqjhZFE.jpg

Pobierz
  • 55
@JanParowka: On stanowi poważne zagrożenie dla ludzi na drodze, umiejętności które po raz kolejny zaprezentował w połączeniu z mocą samochodów, jakie wybiera to zabójczy mix. Niech sobie kupi Toyote Yaris bo w końcu zrobi komuś krzywdę.
To na bank nie było 50km/h to pierwsze xD imo bliżej do 100 ja kiedyś przy wjechaniu do rowu przy 160 chyba miałem co prawda większe zniszczenia nie jakoś dużo ale to był rów a nie barierka i krawężnik które jeszcze coś zamortyzują xD No ale mleko to chyba zawsze ściemniał bo dzieciaki wierzą we wszystko co powie
@ArturBinkowski: byku #!$%@? oczekujesz jakiegoś procenta? Otwieram firmę i zaczynam skupować auta po zadrapaniu, bo wg twoich wyliczeń 10% wartości spada.. 3 obtarcia i 30% zbijamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak nawiasem, z leasingiem jeszcze żadnym styczności chyba nie miałeś a próbujesz zablysnac, GAP jest obowiązkowy w każdym leasingu( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bialy124: tak #!$%@?, od razu wrzuć silnik w koszty. Ja #!$%@? ale dzban
@xzvc: kolejny dzban. Jak wjedziesz w nierówność albo jakąś dziurę to też zawieszenie dostaje i co, od razu do wymiany?
@The_Rainman: niterek mówił o 10 km/h. Musisz mu wierzyć. No a tak już serio to z tym 100 to odjechałeś XD
@hanma: pewnie jest 2x tyle niż 3-4 ale pewnie nie sprawdziłeś i jesteś w
A tak nawiasem, z leasingiem jeszcze żadnym styczności chyba nie miałeś a próbujesz zablysnac, GAP jest obowiązkowy w każdym leasingu( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Seroxik: Ty za to miałeś styczność z jednym leasingiem i myślisz że tak jest wszędzie XD