Wpis z mikrobloga

@krzyzakp Kulego zalicza Ci garmin challenge rowerowy po jeździe na trenażerku ? Mam ustawioną listopadową rekreację 400 km, przejechane jakieś 200 a pasek stoi na 0 :/ Tak samo aktywny listopad 20 aktywności po min 20 min a pasek durś na zero :/
@erwinketa: Zalicza. Wczorajszym wbiłem wlasnie ten challenge do dzis na 100km rowerem i zaliczyło. Tak samo dolicza do Q4 na rowerze i czegos tam jeszcze.. Wiec dziala ładnie na Garminie.
Nie wiem czy to kwestia tego ze traska robiona w appce Tacx, ale moze tak byc..
@erwinketa: A importujesz do Garmina? Bo tego nigdy nie robiłem, robie wszystko przez ichniego Tacx i nie ma problemow.
Jedyne co to zegarek, nawet po syncu nie widzi tego treningu w ilosci spalonych kalori albo tetna.. Co jest slabe, bo z nadgarstka w czasie pedalowania mierzy 60-70, a pas na apce tacx pokazuje 150-160 wtedy xD
@krzyzakp Nie szukałem jeszcze. Niedawno jedna Mirabelka właśnie mi dała protipa że zmianą aktywności jednak u mnie nie zadziałało. Za parę dni kończy mi się trial na rouvy, i próbuje zwifta. Zobaczę jak na tej platformie to będzie wyglądało.