Wpis z mikrobloga

@Gialliard: ja tam sie od Dostojewskiego odbijam, strasznie dlugie te ksiazki, tylko z przeblyskami geniuszu. Czytalem, ze kiedys ludzie co umieli czytac ( ͡° ͜ʖ ͡°), mieli wiecej czasu i lubili takie dlugie powiesci.
@qusqui21: nie rozumiem zwięzłości, może moja osobista kwestia ale sam potrafię jeden temat rozwijać na godziny, dodawać coś, odbiegać od tematu aby dodać kontekst do chociaż jednego słowa, ograniczenie i liczenie czasu odbiera człowieczeństwo
@qusqui21: nie wspomniałem ograniczenia do jednego źródła, poprostu mam szczęście by spędzać nawet i setki godzin nad jednym autorem. Sam używam wielu idei jako drogowskazów by odnaleźć siebie samego. Wierzę w własną wizję świata, Boga, celu istnienia. Ale staram się nie stać w miejscu a rozwijać ją o dalszą wiedzę i weryfikować. Młodość daje mi czas więc staram się go wykorzystać.
@qusqui21: ja mam pecha lub szczęście odrzucać świat fizyczny na tyle by się nim nie martwić. Póki nie umieram z głodu, mam gdzie się ogrzać i spać to nie mam potrzeby mieć więcej. Umysł kontroluje ciało, nie odwrotnie.
@qusqui21: bezpośrednio jest to kwestia w zasadzie mojej przeszłości, jednak powienienem darować sobie eksces opowiadania o sprawach osobistych. To wykop a nie koło literackie( ͡° ͜ʖ ͡°)