Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Qbs: jeszcze trochę muszę zaczekać z odsuwniem niestety. Dziecka mi włażą i wyrywają kable jak mam poodsuwane po bożemu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ratuje się trochę subem, ale to tylko dla dudnienia w filmach ;p
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krzywa_noga: kitku jest, ale Panna Migotka nie ma dostępu do pomieszczeń z kwiatami które mogą jej zaszkodzić :) jest brana na mizianko do filmu a później out
@Nadaske o mój boże, pewnie drapie w drzwi :P mojego kota ni diabła szło oduczyć, mam tylko sztuczna trawę (która gryzie jak się uda dostać) i goździki od czasu do czasu, które muszę odłożyć poza zasięg totalny
bo się spinasz że paprotka minimalnie zasłania głośnik


@mentari: ale wiesz, że to ma wpływ? Wszystko co stoi przed głośnikiem ma wpływ na to jak dźwięk jest propagowany. Mało tego, wszystko co znajduje się w pokoju ma na to wpływ.
Tak naprawdę najważniejsze w reprodukcji dźwięku są kolumny głośnikowe oraz akustyka danego pomieszczenia.
Dlatego w jednym pomieszczeniu masz wrażenie, że sprzęt gra super a ten sam sprzęt w innym, gra beznadziejnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ksiak: ależ ja wiem, że wpływa. Stojąc tam gdzie było robione zdjęcie paprotka zasłania głośnik, od frontu nie. Ale co z tego? To nie studio nagraniowe ¯\_(ツ)_/¯
Ale co z tego? To nie studio nagraniowe ¯_(ツ)_/¯


@mentari: heh, ano tyle że nagle potem zaczynasz się zastanawiać, dlaczego szmer na filmie słychać tylko z prawej a ma być na środku, no chyba, że netflixa tylko oglądasz to wtedy spoko bo tam dźwięk jest tak skopany że mało co słychać.
czyli odsłonięcie paprotki pomoże na niesłyszalne dialogi w polskich filmach?


@mentari: na niesłyszalne dialogi nie pomoże nic, poza młotkiem lecący w głowę realizatorów dźwiękowych polskiej kinematografii (σ ͜ʖσ)