Wpis z mikrobloga

GRUBO

"Putin upuszcza pióro, a Łukaszenka jest w szoku".

"Premier Armenii Nikol Paszynian odmówił podpisania deklaracji po szczycie Organizacji Układu o Bezpieczeństwie Zbiorowym (OUBZ) - poinformował doradca ministra spraw wewnętrznych Ukrainy Anton Heraszczenko.Jak przekazał oznacza to całkowity rozpad OUBZ.Na nagraniu widać, jak "Putin upuszcza pióro, a Łukaszenka jest w szoku".

#ukraina #rosja #wojna #polityka
s.....o - GRUBO

"Putin upuszcza pióro, a Łukaszenka jest w szoku".


"Premier A...
  • 12
@skizo: Ciekawe co tam poszło "pod stołem" jak Amerykanie coś zaczęli kręcić podczas eskalacji w 2022 z Azerbejdżanem. Nie żeby nie mieli powodów do takich zagrywek ale pewnie bez jakiejś "podpórki" tak hardo by nie grali.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Nieszkodnik: wbrew pozorom Rosja ma niezłe stosunki z Azerbejdżanem i nie zdziwiłbym się gdyby azerski atak miał rosyjskie przyzwolenie. Wszystko to w celu ukarania władz Armenii za prozachodni kurs.

@Marienburg: a ja myślę że to raczej akcja Turcji\USA żeby podkopać wiarygodność Rosji wobec sojuszników. Każdy wiedział, że Rosja nic nie zrobi, a zachód jak tylko kiwnie palcem to Azerbejdżan się uspokoi
@skizo: Gdyby Rosja była normalnym krajem to zamiast atakować Ukrainę broniliby swojego sojusznika Armenię.
No ale kacapska mentalność coś dokładnie odwrotnego niż u cywilizowanego narodu, po zlamamaniu memorandum Budapesztańskiego przyszła pora na złamanie zobowiązań w ramach OUBZ.
Oby teraz już nikt na świecie nie miał wątpliwości czym jest Rosja.