Wpis z mikrobloga

Niedawno udało mi się wejść do świata IT jako programista .NET + Angular, ale w obecnej firmie skończył się projekt i rozglądam się za nową, lepszą firmą. Pytanie do was - bardziej doświadczonych programistów - jakie widełki jeśli chodzi o wynagrodzenie podawać podczas rozmowy rekrutacyjnej aby rekrutujący się nie przeraził i nie skreślił mojej kandydatury? Dodam, że od 1 stycznia minimalna krajowa rośnie do 3490 zł brutto a od lipca do 3600 zł brutto. Mam niecałe 7 miesięcy dośwaidczenia komercyjnego jako programista. Stack to .NET, Angular, HTML, CSS, EF6, MSSQL i Oracle.

Będę wdzięczny za wyrozumiałość.

#programista15k
  • 10
@MatheoMONSTER: Żaden wstyd, póltora roku temu robiłem staż 3 miesiące za tyle samo. Potem dali mi UoP za 6300. Większość widełek dla juniorów jakie widzę zaczyna się od 5-7k, a kończy 7.5-10k. Najwięcej na start od razu jako sztywną stawkę bez widełek widziałem 9k. 7k jak rzucisz to pewno nie będzie za dużo a jeśli czujesz się pewnie to i 8-9k bym próbował.
@MatheoMONSTER: Eh, no ja wtedy powidziałem, że chce to 6300 bo wiedziałem że konkurencja daje tyle mając identyczne wymagania. Ale potem jak gadałem z kuplem z tamtej firmy, to okazało się że oni właśnie podnieśli stawkę świeżego juniora do 7k...