Wpis z mikrobloga

No i dzisiaj zaczynam 12 #pracbaza w tym roku.
Zrozumcie ze ja do pracy przychodze wykonywac jedynie swoje obowiązki. Jezeli za swoja prace dostaje minimum. To tez tyle ode mnie dostaniecie. Robie to co mam robic i nic poza tym.
Nie ugne sie i nie bede psuł rynku pracownika ktory za ochłapy da się pociąć. Mam swoją godność i wiem ze jestem wart wiecej.
Niestety moje uprawnienia i certyfikaty są nic nie warte tutaj gdzie jestem i zanim wyrobie nowe, minie troche czasu :/ #holandia
  • 64
  • Odpowiedz
@Mariusz_Drugi: Ale się #!$%@? ambitne pracusie zesrały pod twoim wpisem. Tymczasem prawda jest taka, że w zarobkowych gównorobotach, w których tak na prawdę nie ma szans na jakikolwiek awans, który wyraźnie zwiększy człowiekowi komfort życia, powtarzam komfort życia, a nie o trochę płacę i o dużo odpowiedzialność, jedynym rozsądnym podejściem jest #!$%@? tylko tego, co do człowieka należy i ani grama, ani minuty więcej, bez zwracania uwagi na #!$%@? innych.
  • Odpowiedz
Ale on czesciowo ma racje. Widze tu mase polakow co sie w pracy zabijaja xd za 11 euro hahha. A Holendrzy czy rumuni luz xd lepiej mi siw pracuje z holendrami. Na szczescie do swiat pracuje tylko z nimi( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mariusz_Drugi pewnie nawet VCA nie masz z kurs na wózek to jakieś €150-200 i robisz to w 3 godziny, można również w sobotę. Ale lepiej skakać z pracy do pracy i narzekać w internetach. Pewnie jesteś zwykły głąb i tyle.
  • Odpowiedz
@MshL: w sensie sam się piszesz na to niewolnictwo wiec w czym problem? trzeba było nie być robakiem i umieć coś więcej niż przenosić palety, mają ci za samą obecność płacić?
  • Odpowiedz