Wpis z mikrobloga

No i dzisiaj zaczynam 12 #pracbaza w tym roku.
Zrozumcie ze ja do pracy przychodze wykonywac jedynie swoje obowiązki. Jezeli za swoja prace dostaje minimum. To tez tyle ode mnie dostaniecie. Robie to co mam robic i nic poza tym.
Nie ugne sie i nie bede psuł rynku pracownika ktory za ochłapy da się pociąć. Mam swoją godność i wiem ze jestem wart wiecej.
Niestety moje uprawnienia i certyfikaty są nic nie warte tutaj gdzie jestem i zanim wyrobie nowe, minie troche czasu :/ #holandia
  • 64
@Mariusz_Drugi pewnie nawet VCA nie masz z kurs na wózek to jakieś €150-200 i robisz to w 3 godziny, można również w sobotę. Ale lepiej skakać z pracy do pracy i narzekać w internetach. Pewnie jesteś zwykły głąb i tyle.
mają ci za samą obecność płacić?


@seanconnery: literalnie na tym polega praca za najniższą, jedyne czego pracodawcy wymagają to obeconości i fajnie również żebyś potrafił się odbić na wejście/wyjście z czym na prawdę wielu ludzi ma problem
jedyne czego pracodawcy wymagają to obeconości i fajnie również żebyś potrafił się odbić na wejście/wyjście z czym na prawdę wielu ludzi ma problem


@MshL: to czemu opa zwolnili już 11 razy xD odbić się nie umie?