Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Atreyu:
Piwo: Belgijskie lambiki i gueze, z polskich kraftów sour'y najczęsciej z Funky Fluid / Brokreacji, lubię próbować więc nie mam jednego ulubionego.

Wino: białe Chinuri od Iago z Gruzji: https://www.iago.ge/, chociaż na co dzień częściej wybieram czerwone. Jak ktoś będzie w okolicach Tbilisi polecam odwiedzić jego winnicę.

Wódka: U'luvką, po za tym gruzińska chacha też jest spoko.

Whisky generalnie nie lubię, ale kiedyś z kumplem na moje urodziny wypiliśmy Bushmillsa
@Atreyu: nic specjalnego, ale kiedyś na wielkim kacu w Londynie, przejechałem się metrem na Soho ze wschodniego Londynu, i zamówiłęm krwawą mery z tabasco i kawałkiem zielonego selera. Jak to wypiłem to dostałem skrzydeł xDD
@Atreyu: RUMY Panie, rumy to nadalkohol. diplomatico botucal! Doorlys XO, deserowy Don Papa.

pierwszy jest po prostu definicyjnie doskonałym rumem. drugi na towarzyskie spotkanie, trzeci to deserowa petarda ktory w zapachu ma wszystkie wspomnienia bakaliowej szuflady mojej babci i jej ciasta i wypieki.
@Radus: ten wynalazek poza czekoladowym zapachem z odrobinka kawy i korzeni nie ma w sobie absolutnie nic. w smaku jak zakurzona wóda. to jest produkt wykreowany na potrzeby pubow do drinkow dla ludzi ktorzy nie wiedza jak rum powinien smakowac. jak kapitan morgan i inne sailor jerry.

to moze byc traktowane jako ciekawostka, ale na pewno nie jako rum :) z tanich wynalazkow, tych najtanszych ktore maja jakis start do rumu
Opracowałem misterny plan i proszę o opinię:
-bądź studentem
-mieszkaj z rodzicami
-miej pusty dom po dziadkach
-rudera bez ogrzewania
-zamelduj się tam
-wstaw kozę
-weź dodatek węglowy
-nie miej dochodów
-dostań stypendium socjalne
-miej darmowe kieszonkowe od państwa
-ofc mieszkaj dalej u rodziców
-#!$%@? na hajs państwo, które #!$%@? cię na każdym kroku

Nie widzę minusów.
Mogą być z tego jakieś konsekwencje?
#pytanie #prawo #studbaza #studia i trochę #heheszki