Wpis z mikrobloga

#damskiprzegryw #przegryw
Jak czuję się już naprawdę #!$%@?, to wchodzę na tag #przegryw i dobijam się jeszcze bardziej. Wrzucacie zdjęcia dziewczyn, które moim zdaniem są bardzo ładne i piszecie, że są brzydkie albo szare myszki. I sobie wtedy myślę, ze boże, to kim ja jestem.
I jak czasem mi się zdarzy pomyśleć, że mam jakąś wartość, ze wygląd to nie wszystko i że mogę w spokoju wyjść do biedronki i nikt nie będzie oceniał, to tutaj tracę wszelką nadzieję.
I w ogóle fobia społeczna wlatuje bardzo, bo dla ludzi wyglad to wszystko i bez niego jesteś traktowany jak gowno.
  • 50
@julia066: jak chcesz stworzyć związek z dobrym chłopem to liczy się zdecydowanie o wiele więcej niż tylko wygląd.
Wiadomo że trzeba się sobie podobać, ale co Ci po ładnym opakowaniu jak w środku bez wartości?
są chyba bardziej wybredne i nie mają takiego ciśnienia na bycie w związku.


@choochoomotherfucker: Dziewczyny mają średnio 4-10 razy niższe libido niż chłopy, więc można tak napisać, że mają dużo mniejsze ciśnienie na szukanie sobie partnera.

i dlatego biorą pijaków i przemocowców?


@lexico: Bo mylą męskość z toksyczną męskością, ale po 2-3 takich łobuzach już zaczynają kumać różnicę i wtedy szukają stabilności. Zerwane więzy rodzinne i brak ojca mają mocne
Dziewczyny mają średnio 4-10 razy niższe libido niż chłopy


@olokynsims: NIE

po 2-3 takich łobuzach już zaczynają kumać różnicę i wtedy szukają stabilności


Betabankomatu, bo bombelek już jest

na początku ktoś nas odrzuca wyglądem, ale z każdym kolejnym spotkaniem zaczynamy się przekonywać.


To się nazywa poznanie zasobów potencjalnego partnera.
W przypadku mężczyzn są chyba jeszcze kryteria finansowe i osobowościowe


@julia066: W twoim przypadku też są.
Możesz płacić facetom za seks i będziesz mieć seks.
Możesz próbować nadrabiać charakterem, czyli dawać facetowi wszystko co chce, seks jaki chce, anal itd, być dla niego miła, prawić komplementy, i tak żeby czuł się przy tobie lepszy niż jest. Oczywiście sama wychodzisz z inicjatywą od samego początku poznania, nie zrażasz się i dbasz o