Wpis z mikrobloga

#damskiprzegryw #przegryw
Jak czuję się już naprawdę #!$%@?, to wchodzę na tag #przegryw i dobijam się jeszcze bardziej. Wrzucacie zdjęcia dziewczyn, które moim zdaniem są bardzo ładne i piszecie, że są brzydkie albo szare myszki. I sobie wtedy myślę, ze boże, to kim ja jestem.
I jak czasem mi się zdarzy pomyśleć, że mam jakąś wartość, ze wygląd to nie wszystko i że mogę w spokoju wyjść do biedronki i nikt nie będzie oceniał, to tutaj tracę wszelką nadzieję.
I w ogóle fobia społeczna wlatuje bardzo, bo dla ludzi wyglad to wszystko i bez niego jesteś traktowany jak gowno.
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@julia066: Większość ludzi myśli organami płciowymi i dla nich ma to duże znaczenie, taki jest ten świat. Jednak nie dla wszystkich ludzi, ale ja bym się nie przejmował czyimiś urojeniami w główce, jakichś typów na ulicy i typiarek. A anoni dają tutaj zdjęcia takich kobiet u których wiedzą, że nie mają żadnych szans- to taka gra.
  • Odpowiedz
widziałem dziś taka dziewczynę, o matko jak ona wyglądała


@julia066: przecież to opinie na poziomie podstawówki.

Uciekam. Czy ludzie się do siebie uśmiechają na ulicy?
  • Odpowiedz
@julia066: Masz niskie poczucie własnej wartości. Przez to nabawisz się zaraz jakichś fobii, depresji i zacznkesz prokrastynuować.

Może wcale nie wyglądasz źle, a sobie tak wpierasz bo nie wyglądasz jak te wyszpachlowane laski z tiktoka, które oszukują wyglądem spermiarzy...
  • Odpowiedz
Brodaty? Serio ktoś ma taki wymóg? :D


@julia066: a 1,80 m to skąd się wzięło?
Kobiety maja niekiedy dziwne wymagania.
Szatyn, niebieskie oczy itp. ...
A już nie pytają o charakter, hobby, czy
  • Odpowiedz
i dlatego biorą pijaków i przemocowców?


@lexico: Normalne, świadome, zdrowe psychicznie kobiety, które chcą stworzyć udany związek, takich omijają.

A koło 30-tki to już zaczyna się cyrk.


Jestem koło trzydziestki, nawet już po i nie rozumiem, o jakim cyrku piszesz.
  • Odpowiedz
@julia066: Słuchaj turbo przegrywy podbijają sobie ego zaniżając poziom wyglądu różowych, oraz niszcząc im atencję .
To efekt tego, że przeciętny facet nie ma żadnych par na tinderze/ badoo a jak ma to kobieta i tak mu nic nie odpisuje, ghostuje, itp.
Faceci patrzą na wygląd, ale w dzisiejszych czasach są tak zdesperowani, że w realu obniżają swoje standardy nawet o 5 punktów na 10. tzn. że facet 6-7/10 potrafi
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker:

Wydaje mi się, że tu nie chodzi o wygląd, jest tak dlatego, że wśród mężczyzn jest więcej desperatów, kobiety są chyba bardziej wybredne i nie mają takiego ciśnienia na bycie w związku.

Cytowany tekst....

Kobiety mają ciśnięcie na związek, ale z wiekiem i związek z "dobrym kandydatem na męża".
Faceci przeciętni w dzisiejszych czasach nic nie ruchają, bo to kobiety wybierają z kim idą do łóżka a tinder i socjalmedia oraz rewolucja seksualna kobiet doprowadziła do większej hipergamii
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker:

kobiety są chyba bardziej wybredne

No, każda chce chada.

Normalne, świadome, zdrowe psychicznie kobiety, które chcą stworzyć udany związek, takich omijają.

Pierdu, pierdu. Ile ja znam takich, co sobie wzięły bad boya chada, co #!$%@? i przytuli i na pewno każda z nich była zaburzona. Blebleble. @lexico ^
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@julia066: Zawsze ktoś Cię będzie w życiu oceniał. I tu pytanie, po co przejmować się randomami na ulicy? Znaczą coś dla Ciebie? Są istotni w Twoim życiu? Jak nue zaczniesz pracować nad tym to nie będziesz w stanie utrzymać żadnego związku. Bo ciągle będziesz się czymś przejmowała. Co do wyglądu. Jest naprawdę niewiele kobiet, z których nie da się wyciągnąć tyle, żeby faceci się za Tobą oglądali na ulicy. No
  • Odpowiedz
@julia066: przejmowanie się postami pod #przegryw xD musisz być tu nowa...

NIGDY nie bierz czegokolwiek pod #przegryw na poważnie. A jak chcesz sobie poprawić samoocenę to załóż konto na fotka.pl - tam dostaniesz miliony atencji. Serio, jak Ci się nudzi, to spróbuj.
  • Odpowiedz
@julia066: bzdura. Jeżeli tylko masz te 20 lat i nie jesteś gruba to na tle ogółu kobiet jesteś 6/10. Wskoczysz na rower, przysiady, założysz spodnie do jogi i każdy facet będzie się oglądał. Źródło? Jestem facetem i takie powiedzenia jak z tyłu liceum z przodu muzeum nie biorą się z niczego. Stare babsko 45 lat się ubierze jak młoda i jakieś korygujące gacie i można się pomylić. Jak jesteś młoda
  • Odpowiedz