Wpis z mikrobloga

Lista największych red flag'ów na #tinder , ja zaczynam:
- pokazanie na jakimś zdjęciu faka,
- instagram, tiktok, imprezowanie w zainteresowanych,
- podany instagram,
- palę, czekam na hejt, 3,2,1..
- brak opisu,
- pozowanie z Iphonem, na serio? Przecież zdjęcia z obojętnie jakim telefonem przed lustrem są brzydkie

Zapraszam do uzupełniania listy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#glupiewykopowezabawy
  • 20
'nie szukam księżniczek' - od razu widać że ze łbem źle i każdorazowo będzie próbował obronić swoją tezę że baby zue


@Wrrronika: czyżby księżniczka się znalazła?

A na poważnie: nawet nie wiesz jak różowe postępują wobec niebieskich.
Ten opis jest jeszcze neutralny.
@lexico: jako osoba, która większość życia przeżyła w internecie, a także pisała z tysiącem ludzi na gg

To nie płeć jest zeubana, a ludzie xD

Kiedyś zrobiłam eksperyment i na gg, bez profilowego napisałam do 4 dziewczyn
Dosłownie wszystkie 4 dziewczyny w przeciągu kolejnych dni się do mnie odezwały czemu nie piszę XD

Ta, to nie jest tinder

Ale większość ludzi ma nijaką osobowość i brak zrozumienia jak działa drugi człowiek/inna
@pierogu co jest złego w inwestowaniu? xD

A co do wieku to zgoda, opisy w stylu "mam 20, ale źle się wpisało w opis", gdzie w profilu ma wpisane 23 wkurzajo mocno. Zazwyczaj zapala mi się czerwona lampka, że te konto ma już dobre 2-3 lata
@Tratak: a w sumie na tinderze nie ma też daty urodzin z miesiącem?
Nie aktualizują się takie rzeczy?

Wiem po koledze że jak próbował złapać starsze roczniki to dał sobie wiek wyższy xD
A wtedy już w opisie można dać wiek, bo 'może się jednak skusi'

Ale odmładzanie się na apce to już patologia. Potem ludzie w wieku mojego ojca podrywają dziewczyny w wieku ich córek XD
zdjęcie w górach to w miarę normalne zdjecię


@Tratak: oczywiście.
Póki nie widzisz, że to wiekszość zdjęć na profilu, a co druga "ambitniejsza" laska ma takie.
To nudne i przewidywalne.