Wpis z mikrobloga

Krach w gastronomii, coraz mniej klientów nawet w fast foodach

Cały wykop xD Tak to każdy 15k wypłaty to mało, ale jak jest rozmowa o krachu gastronomii to 95% komentarzy jest o tym:
- McDonalds i KFC jest drogo, bo burger nie kosztuje 20 zł tylko 25 zł
- Ulubiony kebab z 14 zł zdrożał na 23 zł
- Pizzy to już dawno nie zamawiam tylko sam robię na cieście z Biedronki, bo kto to widział dawać 40 zł za placka haha
- Kto widział za kotleta z ziemniakami dawać 35 zł, taniej wyjdą zakupy w Lidlu i zrobienie samemu

OK może i sama prawda, ale gdzie tu jest rozmowa o jakiejś gastronomii innej niż najtańsze żarcie, albo bar mleczny premium.

#shitwykopsays #wykop #programista15k #zarobki #inflacja
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rzrbld: a o co ci chodzi xD?



Z resztą wykopki siedzą na chacie i przyczepiły się ceny drwala, którego znają tylko dlatego, że reklamy są w telewizji. Nie wiedzą, że przykładowo w bułce z masłem śniadanie z dwóch czy trzech jajek jest za 3 dychy, gokarty elektryczne we Wroclavii kosztują 8 dych za 8 minut i ogólnie przyjemności czy szeroko pojęte życie kosztuje więcej niż kiedyś. Drwal i Mak wróg
  • Odpowiedz
mimo, że zarabiam 5x tyle co Ty

to jest typowy argument biedaków


A dla mnie taki argument to "zarabiam 5x tyle co Ty" ( ͡° ͜ʖ ͡°) - zazdroszczę bycia milionerem w takim razie. Prawdopodobnie od razu zakładasz, że jak nie mam 15k to mam 2.5k. W mojej ocenie w twoim przypadku jest to chyba argument biedaków, ale umysłowych.

@DanyDwaBanany stek za 150zl i McRoyal.
  • Odpowiedz
@rzrbld no i tak samo jestem #!$%@? jak Ty jak place za kebsa 28zl zamiast 18zl. Dlaczego mamy nie dyskutować o cenie?
Albo nie wiem, to że mogę jeść droższe rzeczy to nie mogę se #!$%@? kebsa?
  • Odpowiedz