Wpis z mikrobloga

@enzojabol: ja ograłem 30h i zaczęło mnie #!$%@?ć, misje fabularne zaczęły być nużące - żeby cokolwiek poszło do przodu trzeba było wykonać dosłownie 10 siqequestów "idź gdzieś tam w #!$%@? gdzie ofc nie ma quick travel, pogadaj/zabij/ukradnij i wróć"
@enzojabol: Ja na ten przykład tak. I stwierdziłem, że cieszę się iż to koniec. Brak było w ostatnich AC takiego momentu kiedy już wiesz, że zakończyłeś tą piękną przygodę i chcesz tu zostać jeszcze chwilę.
Nigdy nie wracacie do ulubionych gier? Ja, np. takiego RDR 2 ciągle trzymam na dysku od momentu premiery, bo uwielbiam od czasu do czasu pojeździć sobie konno, albo urządzić jakąś małą masakrę w Blackwater. ( ͡ ͜ʖ ͡)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sloik-2078: coś takiego poczułem po skończeniu elden ring. Popatrzyłem sobie na świat, na postać, trochę pobiegałem, poklikałem, zobaczyłem zachód słońca.
Wrócę do NG+ kiedyś :-)
@Sloik-2078: Czy jesteś miłośnikiem ciekawostek i szukasz nowego wyzwania? Nie szukaj dalej, jest Brain Show! Ta ekscytująca gra jest podobna do popularnych gier, takich jak "Buzz!" i "Wiedza to potęga", ale zawiera jeszcze więcej pytań i kategorii, które pozwolą Ci sprawdzić Twoją sprawność umysłową.

Zapisz się na listę oczekujących na Brain Show już teraz i bądź jednym z pierwszych, którzy będą mogli zagrać, gdy gra zostanie wydana. Zaufaj nam, nie chcesz