Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 241
@pawel694: kwestia jeszcze czy rozmiar ten sam... czy jak większość burgerów - zmalał

@Gippo86: jeszcze tego brakuje aby był mniejszy.
Sprawdzę wagę kilku drwali. Plusujacych zawołam za rok czy poszedł downsizing
  • Odpowiedz
@seraph88: pamiętam jak w zeszłym roku część wykopków spószczała się na tego burgera. Jak już 10 raz przeczytałem o tym burgerze to mpomyślałem że musi być super.
DRWAL TO ZWYKŁE GÓWNO JAK WSZYSTKIE ICH BURGERY.
Kilometr dalej jest prywatną burgerownia i za 24zł mam burgera DWA RAZY SMACZNIEJSZE GO I DWA RAZY WIĘKSZEGO plus frytki.
  • Odpowiedz
  • 6
@mpetrumnigrum ja #!$%@? nie zesraj się, w tej twojej burgerowni burger pewnie kosztuje co najmniej 30zl i jest tylko obok ciebie, mc Donald ma lokale w całej Polsce i wszędzie ich jedzenie smakuje tak samo
  • Odpowiedz
  • 1
@Vadzior nie no, nie przesadzaj w drugą stronę :p nawet w wawie idzie zjesc dobrego burgera za 30zl. Mam na myśli np Anonimus burgera gdzie za 28-35zl są #!$%@? burgery z dobrym jakościowo mięskiem i autorskimi sosami.
  • Odpowiedz
@m76859: No ja wiem, ze da się np. nawet w barn burgerze za 33zł zje się klasyka. Ale nie zawsze się je klasyka, wole sobie coś urozmaicać bo jem tego dużo. I na cenę patrzę też przez pryzmat dostawy - w woltach/pyszne itp jest ciut drożej.
  • Odpowiedz