Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie wiem czy kręcić Małysza…
Na osiedlu był remont chodnika. Miejsce robót nie było oznaczone, przez co wracając do domu wpadłem po kostki w świeżo wylany beton. Porobiłem zdjęcia, napisałem do zarządu osiedla prośbę o rekompensatę, bo firma budowlana nie oznaczyła miejsca pracy i buty poszły do smietnika. Oni mi odpisali, że jedyne co to mogą mnie pociągnąć do odpowiedzialności za zniszczony beton ( ͡° ͜ʖ ͡°) gdyby odpisali ze przepraszają czy coś, to olałbym temat, ale próbują kontrataku mimo iż prawo budowlane jest (tak myśle) po mojej stronie
#afera

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #637d4e66b5a8e320fab2caec
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 72
ChrupiącaRopucha:
@LajfIsBjutiful

ALE W TEJ AMERYCZCE TO SOM DEBILE, BABA SIĘ OBLAŁA KAWOM WRZONCOM I DOSTAŁA ODSZKODOWANIE!


Nie wiem czy trolujesz, ale to był bardzo poważny incydent. Kobieta doznała oparzeń III stopnia i wylądowała w szpitalu. Potrzebna była długa i kosztowna rekonwalescencja.

Po rozprawie sądowej McDonald wynajął firmy dyskredytujące wizerunek pokrzywdzonej, żeby ratować własny.
---

Zaakceptował: karmelkowa
@AnonimoweMirkoWyznania miałem podobną sytuację w zeszłym roku też w listopadzie tylko na jezdni był nieoznaczony fragment robót drogowych i wjechałem w to autem, na szczęście nic się nie stało ale oczywiście nie omieszkałem napisać tam gdzie trzeba, pan z którym rozmawiałem na Messengerze, tak, na Messengerze ( ͡° ͜ʖ ͡°)¯_(ツ)_/¯ zaczął mi po pewnym czasie/wymianie kilku zdań insynuować że to moja wina że nie zauważyłem dziury bo za