Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Antybristler: To nie jest dokładnie to miejsce tylko kilkadziesiąt km dalej. Amerykanie są pewni, że to ukraińska rakieta i nie ma sensu im nie wierzyć, póki nie mamy własnych danych.

@djtartini1: ci sami Amerykanie, którzy nie chcą podać dowodów? Mają wszystko z satelit na tacy, a nie ujawniają. Nie wydaje się to dziwne? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co jest bardziej prawdopodobne? Ukraina bombardująca sojuszników czy jakiś pijany rusek mylący współrzędne?


@Antybristler: odłamki ukraińskiej rakiety przeciwlotniczej, która miała trafić rosyjską rakietę, są równie prawdopodobne. Choć do teraz nie chce mi się wierzyć, że cokolwiek to było, to trafiło dokładnie pod wagę, gdzie gromadzi się wybuchowy pył, a na wadze był akurat strzelajacy iskrami traktor...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kismeth: To też fakt. Moje zaufanie do tego kraju nie jest wysokie, ale takie śledztwa trochę trwają i nie mamy póki co zaczepić się o coś innego.

@djtartini1: no to albo śledztwo trwa, albo oskarżamy Ukrainę, bo to na rękę każdemu oprócz Ukrainy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kismeth: Zalenski zostal kozlem ofiarnym rzuconym na pozarcie przez Swiat przez USA. Czy to jest prawda czy nie, to nie ma znaczenia bo jezeli to bedzie wina Ukrainy kraje paktu NATO nie beda zmuszone do reakcji.

Osobiscie Czuje, ze to jest rosyjska prowokacja zeby siac chaos ktore brakuje juz kart do gry
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kismeth: Zalenski zostal kozlem ofiarnym rzuconym na pozarcie przez Swiat przez USA. Czy to jest prawda czy nie, to nie ma znaczenia bo jezeli to bedzie wina Ukrainy kraje paktu NATO nie beda zmuszone do reakcji.


Osobiscie Czuje, ze to jest rosyjska prowokacja zeby siac chaos ktore brakuje juz kart do gry


@Vintearis: ja uważam dokładnie tak samo. Rosji pewnie zakulisowo pogrożono palcem i wspólnie ustalono zrzucenie winy na Ukrainę,