Wpis z mikrobloga

@jmuhha: Fajna sprawa, mi w moim aucie brakuje bardziej tego niż abs, No ale w zasadzie z własnej woli jeżdżę tym czym jeżdżę bo stwierdziłem ze ważniejszy dla mnie jest niski koszt utrzymania auta niż wygoda której nie dam rady utrzymać. Kiedyś na pewno sobie sprawie takie gadżety! XD
  • Odpowiedz
  • 0
Zawsze mnie bawi włączanie tego komuś w lecie. Sporo czasu zazwyczaj mija zanim ktos sie zorientuje od czego mu się tak jaja pocą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kompot_z_grzybuw: JAK TAM NIE GNIJE HEHE?
Ja miałem w gulfie iv, teraz mam w Octavii, ale mam dość tych aut. Benzyniaki miały się nie psuć. Miałem dwa diesle - ideolo, 3 inne diesle w rodzinie - ideolo, a te Benzyniaki ciągle coś chcą. RIP
  • Odpowiedz
Z racji ze jest to mój trzeci civic, to wiedziałem na co patrzeć przed zakupem, a przewagę miałem bo najpierw obejrzałem a później zostawiłem kartkę z numerem telefonu ( ͡ ͜ʖ ͡). Fajnie się trafiło bo auto niemal całe w nowym lakierze i po blacharce
  • Odpowiedz
Sama nie mam, ale jechałam parę razy ze znajomymi czy członkami rodziny, którzy mieli. Strasznie mnie to #!$%@?ło, bo najpierw grzeje ci się dupa, a potem wychodzisz na zimno i od razu czujesz je najbardziej w tym rozgrzanym miejscu. Poza tym takie mocne zmiany temperatury nie są zdrowe... Gdybym miała podgrzewane siedzenia w aucie, to i tak bym z tej funkcji nie korzystała ¯_(ツ)_/¯


@ksndr: czyli lepiej siadać na zimne fotele
  • Odpowiedz
5 minut i auto nagrzane nawet w mrozy


@brednyk: w pięć minut to masz nagrzane powietrze w kabinie, a fotele czy kiera dalej będą chłodne. Jak masz podgrzewanie to po 20 sekundach już fotel i kierownica są ciepłe i to jest ten komfort, że nie musisz za każdym razem czekać 5-15 minut aż się auto w miarę nagrzeje tylko możesz jechać nawet z zimnym nadmuchem, a jest ci ciepło
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko: no w porządku, ale ja i tak prowadzę w rękawiczkach. Jest nawet wygodniej. A nadmiernego ciepła nigdy nie lubiłem. A niektórzy rozgrzewają swoje samochody czy pokoje do granic możliwości. Nieraz jako pasażer, musiałem prosić kierowców by zmniejszyli ciepło w samochodzie. Ja jak nagrzeje auto to włączam nawiew na poziom środkowy, zwłaszcza jak jest niewielki mróz lub koło zera
  • Odpowiedz
@ArkaSzatana321: Od kiedy? Bo spokojnie w 95/96 roku wychodziły samochody z przednią grzaną szybą. Zresztą musiałbym poszukać, ale w vagu na bank musiały być i wcześniej. Chociaż z opinią że ford ma przednią grzaną szybę opatentowaną spotkałem się niedawno. W vagu było za dopłatą, ale i tak najbardziej popularne pewnie w krajach skandynawskich.
  • Odpowiedz
@no_names nie mogę znaleźć żadnych konkretów ale z tego, co piszą ludzie, to jest patent Forda( zatopione druciki w całej szybie) a reszta marek, ma inne rozwiązania i raczej tylko w opcji ekstra płatnej
  • Odpowiedz