Wpis z mikrobloga

Strasznie mnie rozbawiła reakcja jednego z użytkowników na zwrócenie mu uwagi, że robi z siebie błazna - usunięcie komentarza i #czarnolisto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wykopek ciśnie z kierowcy bmw, który postanowił poślizgać się na pustym, zaśnieżonym parkingu i kończy swoje drifty na latarni. Nikomu nic złego się nie stało, latarnia cała bo ogrodzona barierkami ochronnymi (duhh, na parkingach co chwilę ktoś wjeżdża w tego typu elementy), parking pusty, obok jeździ inna stara bawarka, której kierowca też przyszedł sobie poślizgać się.

A co na to BoomerBogdan? Patologia ze wsi, sebek z napędem na tył nie umie driftować, pewnie wydaje mu się że jest Vin Dieslem... Przypomina mi to zachowanie starych dziadów, którzy nie robią nic innego tylko obserwują podwórko ze swoich okien 24/7 i drą się na dzieciaki, że grają w piłkę albo głośno się zachowują. Ludzie na całym świecie, kiedy spadnie śnieg to jadą się poślizgać na puste parkingi, tak długo jak robią to odpowiedzialnie i z zachowaniem ostrożności, że w najgorszym przypadku uszkodzą tylko swój samochód jest wszystko ok, bo niby gdzie mają się nauczyć kontrolować (swój) samochód w poślizgu? Bardzo dobrze, że robi to na śniegu, a nie na mokrym asfalcie bo można to robić przy użyciu znacznie mniejszych prędkości, bez upalania i hałasowania wysokimi obrotami / odgłosem trących opon.

Rozumiem bekę z sebków w bawarkach, bo stereotypowy kierowca tego typu jest mocno negatywnym zjawiskiem na publicznych drogach, ale tutaj wykopek ewidentnie się zesrał - pewnie w celu podbicia swojego ego "ja jestem ponad takie plebejskie rozrywki".

https://www.wykop.pl/wpis/68922525/xd-heheszki-polskiedrogi-bmw-samochody-motoryzacja/

#bekazpodludzi #boomer #bmw #motoryzacja #samochody
Pobierz shiverr - Strasznie mnie rozbawiła reakcja jednego z użytkowników na zwrócenie mu uwa...
źródło: comment_1669035676jHXL3oatt6Is1uMuBnRuBO.jpg
  • 10
@shiverr: na pustym parkingu okej, ale to nie był pusty parking. Na środku stał jakiś samochód, lampie się nic nie stało? Tak bo dostała barierka za którą też ktoś zapłacił, oczywiście pewnie pojechał nie informując nikogo o tym, ciekawe czy jakby uderzył w samochód stojący na parkingu to też by odjechał. Tym tłumaczeniem z barierką to mi po prostu rozwaliłeś system, to tak jakby ktoś w Ciebie wjechał i powiedział, że
@Rustyyyy: może dobrze, może źle, zdania rabinów są podzielone. Chodzi o co innego - wywalanie komciów i banowanie za odmienne zdanie to gówniarzeria. Właśnie to mnie rozbawiło, z jednej strony najgorsze cechy dziadersa i najgorsze smarkacza ( ͡° ͜ʖ ͡°)