Wpis z mikrobloga

Na zdjęciu nowe ceny Drwala a to ceny z 2021 roku
Brawo PiS…

X Burger Drwala Klasyczny: 17,40 zł;
X Burger Drwala z Kurczakiem: 17,40 zł;
X Burger Drwala Podwójny: 20,40 zł;
X Burger Drwala z Żurawiną: 17,90 zł;
X Burger Drwala na Ostro: 17,90 zł.

#mcdonalds #jedzenie #polska #inflacja #niebieskiepaski #rozowepaski #bekazpisu #jedzzwykopem #ekonomia
Pobierz xydeN- - Na zdjęciu nowe ceny Drwala a to ceny z 2021 roku 
Brawo PiS…

X Burger D...
źródło: comment_1669027369gIQ1H1c17gRa7rfzFSyKvJ.jpg
  • 131
@xydeN-: ceny rosną a widząc drwale robimy się coraz głodniejsi więc trzeba sobie z tym jakoś radzić i przychodzę wam z pomocą mam kody -15 na pysznepl jak ktoś chętny zapraszam pv
@drelson: @drelson: Jak nie wierzycie to poszukaj sobie w aplikacji jakiegoś lokalu w którym już dziś jest dostępny drwal i zobacz. Maestro kosztuje 23-25zł więc drwal miałby być tańszy? No ja spodziewał się, że będzie droższy.
Tylko pamiętajcie, że ceny mogą się różnić między lokalami o 1 czy tam nawet 2zł.

@mirkobiniu: A jak myślisz? Chyba logiczne, że kanapki skoro maestro jest po 23-25zł, a bigmac i royal 16-18zł
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@EntryMode: Wyobraziłem sobie pełna transparentność podawania kosztów produktu (producent/ pośrednik/ sprzedawca) to by była jakaś masakra. Jakby jakiś janusz dowiedział się że na 1 kanapce mcdonald zarabia na nim ~20 złoty a to wyprodukowanie tego co je kosztowało sprzedawcę (restauracje McD) 2 ziko.

To jest wg mnie kapitalizm i wolny rynek w kontekście konsumenta i dużej korporacji.