Wpis z mikrobloga

@khaotic: > nie planowałem kupna F1TV i tak, bo nienawidzę tego drącego mordę komentatora
Ale ty wiesz że na F1tv możesz wybrać po między ich komentarzem a tym od brytyjskiej mafii. Na tym ich oryginalnym to nikt mordy nie drze w porównaniu do kuzynów z elevena czy dzbanów że sku
@Jailer: nie, ale może Polsat rzuci hajsem. Z tego co wiem, to w Viaplay nie jest kolorowo pod względem kasy, więc może się połaszą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli 400 tys. osób oglądało tanie Eleven, które kosztuje na WP 14 zł, albo pół darmo w kablówkach, to Viaplay ze swoimi cenami mocno odleciało i subskrypcję kupią może trzy osoby, z czego jedna przez przypadek. Po #!$%@? fest
@Jailer: no właśnie jestem ciekaw jak im się to zepnie na tym viasrayu. na pewno nie podskoczą do oglądalności eleven. A dodatkowo z ich problemami to ten procent co kupi będzie narzekał - mieliśmy 4k w tv, mamy 720p jak na strimach z 2012. No i fani formuły pierwszej wiedzą jak posługiwać się internetem, skądś musieli wygrzebać onboard kubicy z suzuki #pdk więc znalezienie dobrego strima problemem nie będzie. Ja sam
@tumialemdaclogin: właśnie o tym pisałem wyżej mirkowi - mało kto to kupi dla samego F1, za dużo kasy. Jeszcze 20 zł bym zniósł, a ja oglądam w zasadzie tylko sprinty i wyścigi... No ale nie kurna 55 zł, gdzie dodatkowo nie mam pewności że transmisja będzie działać jak należy.
Sporo widzów odpadnie z kablówek. Część internetowa raczej przerzuci się na F1TV lub strumyk i zobaczymy co zrobi Viaplay. A u nich
@Misticmac: 13,99 zł / mc za pakiet Eleven. W ramach posiadania konta, możesz oglądać normalnie telewizję (nie sprawdzałem ile jest kanałów), co prawda tylko w 360p, ale awaryjnie zawsze coś.
Na stronie Eleven z tego co pamiętam było to 16 albo 17 zł, a ja miałem tam bardzo często problemy, lagi, zacięcia, crashy strony itd., pewien mireczek polecił mi WP i złego słowa nie powiem, nigdy się nie zawiesiło, żadnych slapów
@Misticmac: Tak, bo tylko to mnie interesuje. Jeśli chodzi o pozostałe transmisje, to interesuje mnie tylko faza pucharowa LM i tu jest jedyny plus dla Viaplay.
Gdyby zrobili w Viaplay stabilne FHD i pakiet tylko F1, wtedy bym się poważnie zastanowił. Zwłaszcza jeśli ściągną do siebie Nadredaktora.
@khaotic: Po pierwsze Eleven należy do grupy Polsat i raczej wątpię żeby pan Solorz chciał położyć pieniądze, żeby puścić w Eleven z 2-3 GP przez cały rok.
@TymRazemNieBedeBordo > mieliśmy 4k w tv, mamy 720p jak na strimach z 2012 - nie wiem kiedy ostatni raz oglądałeś, ale wykupiłem Viaplay ze względu na IndyCar i Premier League - przy dobrym łączu nie miałem żadnego problemu z zacinaniem się, a dodatkowo zauważyłem