Wpis z mikrobloga

@TymRazemNieBedeBordo: ale wiesz, że większość polskich platform streamingowych opiera na kodowaniu sygnału linearnego? a Viaplay idzie w typowy streaming obrazu - zresztą na samym początku było mówione, że na dzień dobry dostaniemy transmisję w 720p a czasem będą poprawiać jakość transmisji.
  • Odpowiedz
@kilgoro: ale... co mnie to jako końcowego odbiorcy interesuje? Mogą nawet zatrudnić małpy żeby wysyłały zera i jedynki byleby to na ładny obraz, bez zacięć, się przełożyło. Jeśli uparli się na jedną technologię, to nie jest moja sprawa, że ta technologia źle wygląda i nie będę im dawać kasy na zachętę. Mogę wziąć na próbę, i tak Serie A odejdzie, ale oni właśnie liczą na takich, co masowo kupią "na
  • Odpowiedz
@khaotic: wg mnie jest cień szansy, przecież sprzedali sublicencję na Premier League do Canal+ (2 mecze tygodniowo z komentarzem Viaplay). Więc wg mnie mogą zrobić coś w stylu kilku wyścigów w otwartym Polsacie, na wszystkie wyścigi w otwartej tv wg mnie nie ma szans.
  • Odpowiedz
@19karol90: pewnie w przyszłym sezonie faktycznie tak będzie, może puszczą Hungaro na Polsacie i elo, natomiast sezon 2024 będzie bardzo interesujący, bo jeśli oglądaczy F1 na Viaplay będzie np. 10 tys., to im się ta inwestycja w żaden sposób nie zwróci, a to może poskutkować jakimś dzieleniem się z innymi stacjami. Oby
  • Odpowiedz