Wpis z mikrobloga

@paczelok i ta moda na stawianie monitora w rogu XD jeszcze jak się miało crt to pół biedy ale jak tu chlop by se mógł postawić go na środku biurka to patrzy ciągle w prawo jak debil xd jeszcze ta szara blokowa #!$%@? za oknem aj początek XXI wieku to były czasy xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@zielonykrul: Na wprost nie można, bo tam musi być miejsce na książkę :P
@Ulany_Utopiec: Najgorzej mieli Ci co mieli myszkę i klawiaturę na tej wysuwanej półce, ale dla myszy było tyle miejsca żeby ledwo ją złapać, to już w ogóle było odczłowieczenie (°°
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 59
@paczelok: ta #!$%@? półka wysuwana na klawiaturę, to gwałt na ergonomi, a myszka wyżej na blacie, trzymasz przez kilka tysięcy godzin ręce na nich i ci #!$%@? skoliozę do operacji oraz kończysz na wózku XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@paczelok: jak u mnie kiedyś, wiecznie obudowa komputera zdjęta, bo się w kółko w nim grzebało. A to dysk od kolegi, a to odkurzanie, itd.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 62
i ta moda na stawianie monitora w rogu XD

@zielonykrul: nie wiem czy to była moda, teraz tak mówisz, bo komputer jest głównym powodem siadania do biurka. Kiedyś to był dodatek, siadało się do lekcji czy książek, a pecet był dodatkiem, pomocą. Jeszcze przed internetem grały rolę jakieś encyklopedie z płyt, kalkulator itd. Za tym idzie też istnienie wspomnianych półek na klawiaturę i umieszczanie jej tam, żeby nie zajmowała miejsca książkom
  • Odpowiedz
@paczelok: |źródło: 166899270374182372.jpg
chłop co kopiuje stare obrazki z karachana xD co tam anonie, znowu jakiegos kota powiesiles dla atencji czy tylko wchodzisz po smieszne obrazki?
  • Odpowiedz
@paczelok: Ale to zdjęcie ma klimat. Te blokowiska za oknem. Moje biurko stalo praktycznie w identycznym miejscu ale monitor miałem na wprost ( ͡° ͜ʖ ͡°) ahh dzieciństwo.
  • Odpowiedz