Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 62
i ta moda na stawianie monitora w rogu XD

@zielonykrul: nie wiem czy to była moda, teraz tak mówisz, bo komputer jest głównym powodem siadania do biurka. Kiedyś to był dodatek, siadało się do lekcji czy książek, a pecet był dodatkiem, pomocą. Jeszcze przed internetem grały rolę jakieś encyklopedie z płyt, kalkulator itd. Za tym idzie też istnienie wspomnianych półek na klawiaturę i umieszczanie jej tam, żeby nie zajmowała miejsca książkom
@paczelok: Widać, że typ nie pracuje na komputerze, bo...
- myszka na innym poziomie niż klawiatura
- twardy, byle jaki fotel bez PODŁOKIETNIKÓW! (już kij z równie potrzebnym zagłówkiem)
- monitor w rogu (co on, głowę skręca?)
ja przez to mam skrzywienie. Efektem grania tak kilka lat jest to, ze jeden bark jest wyzej i bardziej wyciągnięty do przodu

@Tigermass: każdemu polecam krytyczne przyjrzenie się swojej sylwetce w lustrze. Każdy, kto siedzi długo przy komputerze, jest już niesymetryczny i zgięty w jedną stronę. Dominująca prawa ręka jest prawie cały czas na myszce, a lewa często używana jest do podpierania się na biurku. Do tego głowa skręcona w jedną
@klocus: Ja chyba jeszcze rok przed zamknięciem portalu zrobiłem tam fejkowe konto i zdążyłęm pooglądać zdjęcia wszystkich starych znajomych lub kumpli ze szkolnej ławki. To była całkowicie alternatywna rzeczywistosć xD Typy które dziś są architektami lub przykładnymi głowami rodzin ganiali w bluzach HWDP Firmy i skakali przez krzaki będąc mistrzami parkoura po obejrzeniu 13 Dzielnicy xDD No i połowa dziewczyn - kiedyś totalne paszczury, dzisiaj piękne kobiety. Kosmos.
@Camis: Miałem tą samą obudowę co po prawej stronie, i o #!$%@? ten taboret co masz po lewej to mam do dziś w szopie xD Były chyba dwa w komplecie z takim narożnikiem.
mój ojciec kupił komputer w 2000 roku i miał taką obudowę jak ten po prawej

@slepauliczka: Ten po prawej to mój, kupiony w Vobis w 1999, Pentium II 450Mhz, cały zestaw kosztował wtedy koło 5000-6000zł.