Wpis z mikrobloga

3 razy gra mogła być skończona to nie. Ace na Baronie i można pchać na koniec? Nieeee Vel koz i Cait musieli sobie pofarmić. Ok. Też sobie pofarmię ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zrobiliśmy drugi ace, zbiliśmy wszystkie inhiby i velkoz i cait mogą skończyć? Nie bo mają 10hp i boja się, że ich miniony zabiją. To ja też, w końcu nigdy nie wiadomo. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Można zrobić jakiś push bo jest 3v5 i sporo czasu? Nieeeeee idziemy po Barona i reset ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dobra.

Mi tam wygrana nie potrzebna. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niby trochę szkoda, bo Belveth robiłem ciągle w jej jungli, Jhin miał do 10 min 1/5 i ogólnie gra szła gładziutko jak na taki troll build. Ale jak mój team nie chciał wygrać to co im będę w tym przeszkadzał.
#leagueoflegends
ruda_stuleja - 3 razy gra mogła być skończona to nie. Ace na Baronie i można pchać na...

źródło: comment_1668988630sKZedMuyq9yLmTUTTU057j.jpg

Pobierz
  • 10
@UgandaWarrior: kda było by nawet lepsze, ale po tych 3 akcjach się wywaliłem 3 razy, bo farmiłem sobie tylko ich jungle. Może specjalnie może nie. Odechciało mi się to wygrać jak widziałem co oni robią mimo próśb i pingów. Z takim buildem to i tak nie wstyd przegrać.

@Towarzysz_Pawulon: Jakoś inni z normalniejszymi buildami staty mieli gorsze. Pytanie jeszcze czy ja chciałem wygrać? Bo ta Cait i Vel z przegraną
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ruda_stuleja: co z tego że miałeś staty dobre skoro w late gamie byłeś bezużyteczny, jedynie Jhina mogłeś wyłapać, a tak to w team fighcie zabijali cię w sekundę, i nawet nie miałeś szans nikogo zestunować z E

Oner jak grał Nocturnem to szedł w tanka, no ale na taki build trzeba mieć mózg
@Towarzysz_Pawulon:
W late sam zabijałem Jhina i Shaco lub Belveth, zalezy kto się napatoczył. Zazwyczaj mnie nie zabijali, a jeżeli już to zabijałem Jhina i Shaco lub Belveth, zalezy kto się napatoczył pierwszy. Raz stracili ich wszystkich trzech i dopiero Ekko się po mnie pofatygowała.

Ogólnie fajny ten twój theorycrafting panie profesorze i pisanie jak grał jakiś tam streamer czy youtuber, ale to jest niskie srebro i build działał świetnie, a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ruda_stuleja:

pisanie jak grał jakiś tam streamer czy youtuber, ale to jest niskie srebro


Wice mistrz świata tegoroczny

ale to jest niskie srebro i build działał świetnie


xDDDDD potężny autorski build potężnego silvera 4

a jeżeli już to zabijałem Jhina i Shaco lub Belveth


Tak było zabiłeś Bel Beth na solo która anulowała twoje E dashami