Wpis z mikrobloga

Największym "przyjacielem" prokreacji jest brak logicznego myślenia i umiejętności wyciągania wniosków.

Widać to po wypowiedziach naszych kochanych natalistow na tagu. Na argument w postaci tego że świat to złe miejsce i nie należy sprowadzać tu ludzi odpowiadają: a ty jeździsz samochodem

A już hitem jest argumentacja @ciemnienie która na tagu gdzie dyskutuje się o moralności płodzenia dzieci odpowiada że niech każdy robi co chce.

Dlaczego kochani natalisci nie potraficie podać żadnego logicznego argumentu że jednak należy robić dzieci ?

#antynatalizm
Pobierz galek - Największym "przyjacielem" prokreacji jest brak logicznego myślenia i umiejęt...
źródło: comment_166896430242zCzo0X0EvuPZJaAtscUE.jpg
  • 34
@galek: no i to jest to o czym mówię, ech...

Dla ciebie świat jest złym miejscem i nie należy sprowadzac tu ludzi tj. twoich potencjalnych i nieistniejących dzieci (pomine kwestie absurdalności tej figury) Ja z tym wogole nie mam zamiaru dyskutować, bo z twojego punktu widzenia to może być 100% prawda. Nie chcesz mieć dzieci, to ich nie miej. Z tym ze to nie jest żaden powszechny dowod, tylko twoje odczucie
@ciemnienie Nie widzisz absurdalnością swojego stwierdzenia? Jeśli na świecie dzieją się źle rzeczy to znaczy że jest zly.

Co jest takiego wspaniałego na świecie co rekompensuje tak źle rzeczy jak gwałty I mordy na dzieciach ?

Parafrazując Twoja wypowiesz można napisać

Obozy koncentracyjne nie są złym miejscem. Wydarzenia które się tam dzieją są źle, natomiast obozy koncentracyjne jako całość nie są. To moja opinia.

Identyczna wartość logiczna. Czy nie rozumiesz ze piszesz
@galek to inaczej ci zadam pytanie bo widać ze masz problemy.

Czy jeżeli sąsiad bije żonę to u ciebie też w rodzinie jest przemoc? Czy u ciebie w Domu może być miłość mimo że sąsiad bije żonę i dzieci?

Pewnie nie rozumiesz o co mi chodzi to już tłumaczę:
Chodzi o to że mimo zła dookoła nie musi ono dotyczyć ciebie
@galek czyli dookoła Ciebie ten jeden sąsiad to jest takie zło ze zatruwa 30 innych mieszkań w bloku??
Głupi jesteś?

Gdzie w Polsce cie otacza zło?? Ile razy cie zgwałcili??

Chyba ze jednak doświadczyłeś przemocy w rodzinie??
@galek juz ci tłumaczyłem, jakieś zło dotyka każdego. Jeśli uważasz że życie jest tego nie warte to pora isc do psychologa bo zaraz samobójem sie to skończy.