Wpis z mikrobloga

Największym "przyjacielem" prokreacji jest brak logicznego myślenia i umiejętności wyciągania wniosków.

Widać to po wypowiedziach naszych kochanych natalistow na tagu. Na argument w postaci tego że świat to złe miejsce i nie należy sprowadzać tu ludzi odpowiadają: a ty jeździsz samochodem

A już hitem jest argumentacja @ciemnienie która na tagu gdzie dyskutuje się o moralności płodzenia dzieci odpowiada że niech każdy robi co chce.

Dlaczego kochani natalisci nie potraficie podać żadnego logicznego argumentu że jednak należy robić dzieci ?

#antynatalizm
Pobierz galek - Największym "przyjacielem" prokreacji jest brak logicznego myślenia i umiejęt...
źródło: comment_166896430242zCzo0X0EvuPZJaAtscUE.jpg
  • 34
@galek taka różnica że normalnych ludzi to nie dotyczy. Nikt nie powiedział że jest okej ale większe prawdopodobieństwo że zginiesz w wypadku drogowym niż ktoś cię zabije więc siedź w piwnicy

To jak samobójstwo są oznaką zdrowia czy choroby psychicznej ??
@galek po co te niemerytoryczne wstawki o jakimś oraniu? Jesteś tak zakompleksiony że musisz takie rzeczy pisać czy ojciec cię bije i nigdy nie trzymałeś dziewczyny za rękę? Chcesz tak rozmawiać ? to nie ma sensu
@Mac02 zrobiłeś mi dzień, takich głupot nigdy nie czytałem.

Czyli formą tego aby nie myśleć o tym ze mogę być ofiarą zabójstwa jest myślenie o tym ze bardziej prawdopodobne jest to że zginę w wypadku xD

Normalnych ludzi to nie dotyczy ? Co znaczy normalni ludzie ? Zabójstwa są dokonywane tylko na ludziach nienormalnych ?

Jesteś pijany ? Masz jakieś problemy z myśleniem? Ja nie rozumiem jak myślący człowiek może takie bzdury
@galek ile masz lat? Jesteś chociaż pełnoletni??

1. Czy myślisz codziennie wychodząc z piwnicy że ktoś cie może zabić?
2. Normalni ludzie to ludzie spoza patologii, Ludzie którzy mają normalne szczęśliwe życie
3. Czy ktoś kto popełnia samobójstwo jest zdrowy czy chory psychicznie?

Umiesz odpowiedzieć na te pytania czy jesteś za głupi??
@Mac02 czy jeśli nie będę myślał o tym że na świecie są zabójstwa to one w magiczny sposób znika ? :D

Czyli tylko ludzie z patologi padają ofiarą zabójstwa?

Samobójstwo może być skutkiem choroby psychicznej ale nie musi

Rozmawiając z Tobą czuje się jakbym tłumaczył świat 10 letniemu dziecku i to trochę słabo ogarniętemu.

Ale mam ubaw z twojej głupoty:D
@galek potwierdziłes mi właśnie ze jesteś za głupi aby odpowiedzieć na zadane pytania i masz z 16(?) lat .

Twój idol polityczny to zapewne Korwin a dziewczyny oglądasz w internecie.

Spokojnie, z głupoty się wyrasta, masz jeszcze kilka lat
@galek: kompletnie odstrzelone porównanie świat vs obóz koncentracyjny, choćby do tego że obozy został stworzone do zadawania cierpienia i gnębienie ludzi, natomiast swiat nie wypełnia tylko cierpienie.

Co to za figura, że coś ma kompensować gwałty na dzieciach?
Zle rzeczy po prostu są, dobre rzeczy też po prostu są. Świat jest złozony. Być może ty postrzegasz go jako totalne pieklo i ok, ale nie dla każdego (nawet tego który odczuwa akurat
@galek: jak chcesz obiektywnie ustalać subiektywne (dodatkowo bardzo płynne) wartości?

Nie mniej jednak, wedle badań nad szczęściem, większość ludzi jest umiarkowanie szczęśliwych, niezależnie od okoliczności.