Wpis z mikrobloga

Typowe normictwo/redpill: blackpill nie istnieje
Ci sami normicy/redpillowcy: wyśmiewają czyjś wygląd, słabe geny, niski wzrost próbując tym zdyskredytować dorobek i pozycję społeczną danej osoby

Wygląd i wzrost nie ma znaczenia, blackpill to mit incelu, ale beka z waszej gimnazjalno-licealnej aparycja hahaha. No czego kuhwa nie rozumiecie?

Żeby nie było to żadna próba obrony krula, bo już dawno wyrosłem z korwinizmów, więc oprócz #bekazlewactwa też #bekazprawakow również

#redpill #blackpill #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #julka #p0lka
P.....c - Typowe normictwo/redpill: blackpill nie istnieje
Ci sami normicy/redpillow...

źródło: comment_16689483951mPM7wqm0vlmSbSIFWCJrA.jpg

Pobierz
  • 7
Wygląd i wzrost nie ma znaczenia, blackpill to mit incelu, ale beka z waszej gimnazjalno-licealnej aparycja hahaha. No czego kuhwa nie rozumiecie?


@Pozytywny_gosc: Ale tu nie chodzi o to czy Mentzen jest przystojny czy nie.

Jak dla mnie ośmieszył się wykorzystaniem manosfery i wizerunkiem tzw. chada do reklamowania swojej kancelarii. Nie wiem jaki procent ludzi to zrozumie bo na pewno niewielki odsetek ludzi który do tego będzie słynnym programistą15k (bo rozumiem
ale zuzia się zesrała, właśnie #!$%@?ą reklamkę klepnął, a pod spodem jakieś late sojowe się wylało


@Kapitan_dpa: Tyle lat ile rat robię dodatkowo jako freelancer w reklamie, to gorzej się tego nie dało zrobić niż Mencen xD